pondelok 19. septembra 2022

Zdravé maškrtenie s MIXIT už aj na Notino :)

 Ahojte :)

Dnešný článok bude na prvý pohľad trochu netradičný pre môj beauty blog, a nespomínam si, že by som niekedy písala článok o niečom inom ako je kozmetika, líčenie a podobne. Avšak vysvetlím vám, prečo som sa rozhodla napísať a odporučiť vám práve značku MIXIT, aj keď nejde o kozmetiku.

Nedávno som si klasicky prechádzala mojou obľúbenou stránkou Notino, a všimla som si novú sekciu Zdravie, ktorá obsahuje množstvo kategórií s produktami športovej výživy, lekárne, pomôcok pre matky s deťmi, ale aj zdravú výživu. Ihneď to zaujalo moju pozornosť, pretože 99% mojich raňajok tvoria ovsené kaše, ovsené vločky alebo müsli, a moje poobedné sladké dobroty ku kávičke tiež občas rada vymením za zdravšie varianty, prípadne aspoň za také, pri ktorých viem, že sú vyrobené z kvalitných surovín.  

Najviac ma zaujala hlavne značka MIXIT, ktorú som už predtým registrovala, ale nikdy som sa nedostala k tomu, kúpiť si niektorý z ich produktov. V ponuke majú rôzne raňajkové zmesi, granolu, müsli, mrazom sušené ovocie, orechové nátierky ale aj zdravé snacky. Ja som si na začiatok kúpila raňajkovú zmes Müsli - To pravé orechové a Praclíky - Čokoládový mix.   MIXIT - To pravé orechové obsahuje ovsené lupienky, vlákninové rezančeky, pšeničné a kukuričné lupienky v čokoláde, kokosové plátky, mandle, lieskové orechy, pistácie a pekanové orechy. Musím povedať, že tento mix mne osobne veľmi chutí či už s jogurtom alebo iba zaliaty mliekom. Nie je príliš presladený, najviac mi v ňom chutia vlákninové rezančeky, ktorých je v zmesi veľké množstvo a tak jogurt aj dobre zahustia. Vyhovuje mi, že orechy sa v zmesi nachádzajú celé a nie rozsekané, pretože mám rada ten pocit chrumkavosti. :)  MIXIT - Praclíky čokoládový mix obsahuje solené praclíky, ktoré sú obalené v mliečnej čokoláde, horkej čokoláde alebo bielej čokoláde so slaným karamelom. Neobsahujú žiadne umelé sladidlá, umelé arómy ani palmový olej. Musím povedať, že na čokoláde rozhodne nešetrili, pretože každý praclík je bohato obalený hrubou vrstvou čokolády, čo v spojení so slaným praclíkom vytvára neskutočné nebíčko v ústach. Praclíky si viete kúpiť aj samostatne napríklad iba v mliečnej čokoláde, alebo v rôznych jogurtových polevách s ovocím. Ak by som mala určiť jeden sladký snack, ktorý mi v posledných dňoch najviac chutil, boli by to práve tieto praclíky, pretože len ťažko sa od nich dokážete odtrhnúť.   

 Priznám sa vám, že tieto dva produkty MIXIT sa u mňa dlho neohriali, a za týždeň som spotrebovala aj praclíky aj müsli zmes, ktorú som si dávala každé ráno na raňajky, takže sedí aj popis 6 porcií, ktorý je na tubuse. :)

Vyskúšali ste už MIXIT produkty?

Ktoré vám chutia najviac?

Zvyknete nahrádzať sladké snacky zdravšími variantmi?


Majte sa krásne :)


Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

1 komentár:

  1. Mňam, ty preclíky bych ochutnala hned! Kombinace slaného a sladkého je dokonalá. :))

    OdpovedaťOdstrániť