utorok 26. júla 2022

Ochrana vlasov pred slnkom so šampónom WELLA Professionals Invigo Sun

 Ahojte :)

Predošlé 2 mesiace ste si tu u mňa na blogu mohli prečítať články zamerané na produkty na ochranu proti slnku, keďže teploty sú v týchto dňoch naozaj vysoké, a aj krátky pobyt vonku nám dá niekedy poriadne zabrať. Ak ste tieto články nezaregistrovali, tak TU si môžete prečítať o ochrane pier, a TU o ochrane pokožky. :)

V dnešnej recenzii sa zameriam na ochranu vlasov pred slnkom, ktorú taktiež v lete netreba podceňovať. Slnečné lúče, more, slaná voda a piesok naše vlasy oslabujú, a môžu sa stať krehkejšie, suchšie a lámavejšie. Ja som doteraz zvykla používať skôr masky alebo oleje, ako extra starostlivosť k bežným produktom na vlasy, avšak toto leto som sa rozhodla, že aj základný šampón vymením za špeciálny, určený na vlasy namáhané slnkom. 


Keďže som počula veľké chvály na vlasovú kozmetiku Wella Professionals, ktorá má v ponuke aj radu Invigo Sun, rozhodla som sa práve z nej vyskúšať Wella Invigo Sun - jemný šampón pre vlasy namáhané slnkom. Celá rada obsahuje aj hydratačný kondicionér a ochranný sprej, avšak častokrát sa mi stáva, že keď používam všetky produkty jednej rady, tak mi to vlasy príliš zaťažuje. Preto som pre istotou skúsila zatiaľ iba šampón. Mimochodom, túto kozmetiku som objavila na Notino, kde v týchto dňoch prebieha Summer Black Friday, a produkty vašich obľúbených značiek si viete nakúpiť s 15%40% zľavou, tak sa popozerajte, či medzi nimi náhodou nebudú aj tie vaše! :) 


Vráťme sa ale k šampónu Wella Invigo Sun, od ktorého som mala od začiatku veľké očakávania. A musím povedať, že sa dokonale naplnili. Šampón vyzerá na prvý pohľad klasicky, je priehľadný, dobre pení a používam rovnaké množstvo ako pri klasickom. Čo je však jeho veľkou výhodou je dokonalé vyčistenie a "odmastenie" vlasov a vlasovej pokožky, a zanechanie 100% pocitu čistých a hydratovaných vlasov. Navyše krásne letne vonia, a táto vôňa sa drží na vlasoch ešte dlho po umytí. Musím sa priznať, že pre mňa je vysoko návyková a asi 3 krát som išla len tak do kúpeľne, aby som ho ovoňala. :D 


Šampón obsahuje pro-vitamín B5 a poskytuje vlasom SPF ochranu pred vystavením sa na slnku. Určite vám ho odporúčam, najmä ak sa chystáte na dovolenku k moru, kde sú vlasy viac zaťažené a namáhané, ale aj ako preventívnu podporu kvality vlasov. Ja osobne určite skúsim aj kondicionér a ochranný sprej, pretože už na základe tejto skúsenosti si dovolím povedať, že to budú kvalitné produkty.

Používate v letných mesiacoch špeciálnu vlasovú kozmetiku?
Vnímate rozdiel medzi kvalitou vašich vlasov v lete a v zime?
Čo vám najviac pomáha na udržanie hydratovaných vlasov v lete?

 Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára