pondelok 17. januára 2022

Hydratácia počas zimného obdobia s Avéne Cold Cream :)

Ahojte :)

V dnešnom článku by som vám rada predstavila krém, ktorý som objavila iba nedávno, avšak sadol mi natoľko, že by mi bolo ľúto nepodeliť sa s vami o skúsenosť. V týchto zimných mesiacoch, kedy je naša pokožka namáhaná chladom, som začala pozorovať, že sa mi na tvári a na rukách objavujú suché miesta. Keďže som tento problém chcela riešiť dôkladne a nie iba rýchlou pomocou vďaka hocijakému hydratačnému krému, siahla som po kréme pre veľmi suchú pokožku - Avéne Cold Cream.

Avéne Cold cream je určený pre deti aj dospelých, dokonca aj pre dojčatá, takže svoje využitie nájde v každej domácnosti. Navyše ho môžete použiť na akékoľvek suché miesta na tvári a na celom tele. Ako prvé ma zaujalo to, že krém je mastný napriek tomu, že jeho konzistencia tomu nenasvedčovala, pretože nie je hustý. Považujem to za veľkú výhodu, pretože sa ľahko rozotiera a vstrebáva, a zanecháva pokožku hebkú, jemnú a hydratovanú. Ak by ste sa rozhodli použiť krém ako podklad pod makeup, je potrebné chvíľočku počkať, nakoľko obsahuje biely včelí vosk a zanecháva jemne mastný film, ktorý je dobré nechať pár minút vstrebať. Pre mňa osobne je Avéne Cold Cream skvelou voľbou, pretože mám citlivú pleť a nie všetko mi sadne. Tento krém ma ale neštípe, pokožku nedráždi, práve naopak, poskytuje okamžitú úľavu. Aplikovala som si ho na pleť po zimnej prechádzke, kedy bola moja pokožka napnutá a vyštípaná mrazom, a behom pár chvíľ som cítila príjemný pocit vláčnej jemnej pleti. Odporúčam vám ho na akékoľvek suché miesta na tele, ja som ho používala aj pri nádche, kedy som mala zodratý nos od smrkania, a bol to pocit na nezaplatenie. :)

Avéne Cold Cream nájdete v balení 40ml alebo 100ml, odporúčam vám ak si ho kupujete pre vlastnú spotrebu, vybrať ten menší 40ml, pretože ho stačí aplikovať máličko. Ak ho ale budete kupovať do rodiny, tak určite využijete 100ml balenie, ktoré sa aj cenovo viac oplatí. :)

Poznáte kozmetiku Avéne?

Ktorý produkt tejto značky je váš obľúbený?

Zvykne vás v zimnom období potrápiť suchá pokožka?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

2 komentáre:

  1. Značku neznám, ale krém vypadá dobře - hydratace v zimě je sakra důležitá. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Značku poznám, ale tento krém ne. Vypadá příjemně. :-)
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť