pondelok 22. novembra 2021

Vybavená na zimu so sviečkami Yankee Candle :)

 Ahojte :)

Vonku máme už zopár dní chladnejšie počasie, a ak ma sledujete dlhšie, tak určite viete, že práve takéto jesenno-zimné počasie mám z celého roka najradšej. Neviem čím to je, ale počas zamračených dní mám zrazu viac energie a chuti do života, a takéto obdobie má pre mňa veľké čaro. Je to trochu zvláštne, pretože sa vraví, že najradšej máte to ročné obdobie, v ktorom ste sa narodili, čo u mňa tým pádom neplatí, keďže som júlové dieťa. :)

Baví ma však to, keď prídem po práci po celom dni domov, vonku je už takmer tma, pustím si nejakú príjemnú relaxačnú hudbu a k tomu si zapnem iba jemné svetlá na atmosféru a zapálim vonné sviečky. Priznám sa, že milujem všetky aroma produkty, či už sú to vonné tyčinky, difúzery, oleje...ale vonné sviečky sú jednoducho klasika. A keď vravím o klasike, tak čo už môže byť viac klasické ako Yankee Candle sviečky. Pamätám si, že som s nimi začínala ešte v mojom prvom podnájme, keď som mala 19 rokov, a tak vo mne vyvolávajú úplnú nostalgiu. Takmer vždy som si kupovala tie s vôňou vanilky, jazmínu, bavlny, čerstvo opratého oblečenia..., a tak keď zacítim takúto alebo podobnú vôňu opäť, tak sa mi vždy vybavia spomienky práve na toto obdobie. Je to veľmi príjemné, ako vás vôňa dokáže preniesť aj 10 rokov dozadu. :) 

Keď som si teda nedávno nakupovala nové vonné sviečky do bytu, výber padol aj na Yankee Candle - Jasmine&Cashmere. Má príjemnú sladkú púdrovú vôňu, nachádza sa v klasickom sklenenom balení, vybrala som si väčšie 340 gramové, nakoľko viem, že ju budem zapaľovať odteraz každý večer, a malé sviečky by u mňa nemali dlhé trvanie. Ja osobne preferujem tieto pevné sklenené balenia sviečok s uzáverom, pretože keď ju zhasnete, tak si ju viete pekne zatvoriť a nepadá vám do nej prach, vôňa nevyprcháva, navyše to vyzerá aj pekne elegantne. Sviečky Yankee Candle nádherne voňajú už len pri otvorení nezapálené, avšak po zapálení nádherne rozvoňajú celý byt, a vydržia vám horieť aj 80-90 hodín.

Ak by ste po prečítaní tohto článku neodolali, a chceli si nejakú hneď objednať, tak vám odporúčam pozrieť na Notino, kde momentálne prebieha Black Friday so skvelými zľavami, a tak po zadaní kódu "black", môžete mať takúto sviečku s 20% zľavou (pri niektorých produktoch ušetríte až 40%). Prípadne už môžete myslieť aj na svojich blízkych, ktorí majú radi prevoňaný domov, a objednať im napríklad darčekovú sadu menších čajových sviečok Yankee Candle Christmas Collection, taktiež so zľavou v rámci Black Friday týždňa.  


 Máte radi vonné sviečky Yankee Candle?

Ktorá vôňa je podľa vás najkrajšia?

Evokuje vám nejaká vôňa určitú spomienku? Aká to je?

Majte sa krásne :)


Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

2 komentáre: