pondelok 27. septembra 2021

Otestovala som novinky kozmetiky AVON :)

 Ahojte :)

Tento článok som chcela najskôr nazvať letné novinky kozmetiky Avon, avšak keď som sa pozrela von z okna, kde lial dážď a na kalendár, ktorý ukazuje už takmer október, tak som v názve ponechala iba novinky kozmetiky Avon. :) Každopádne by bola škoda sa s vami nepodeliť o moje skúsenosti s nimi, pretože vo väčšine prípadov ide o naozaj skvelé produkty, ktoré pravidelne používam odkedy mi prišli na testovanie. :)

Ako prvé by som vám rada predstavila produkty na starostlivosť o telo, konkrétne sprchový gél Avon Senses Cherry Bomb vo veľkom 500ml balení a telové mlieko Avon Care s čajovníkom. Ak máte rady voňavé sprchové gély, tak tento bude pre vás naozaj radosť používať. Jeho vôňa je prenikavá, svieža ale zároveň sladká, a vydrží na pokožke ešte dlho po sprchovaní. Ja po ňom používam ešte telové mlieko, pretože mám suchú pokožku na niektorých častiach tela, a preto je táto dvojica produktov pre mňa ako stvorená. Avon Care telové mlieko s čajovníkom má prekrásnu vôňu, stačí ho naniesť málo, je konzistenciou hutný a tak ho treba trošku dlhšie masírovať do pokožky, ale výsledok hladkej, pružnej a voňavej pokožky stojí za to. :)

Ďalším produktom, ktorý sa dá skvelo využiť v týchto dňoch, kedy už veľa opálenia zo slniečka asi nechytíme, je Avon Care Sun+ Bronze - samo opaľovacie telové mlieko s mandľovým olejom na telo a tvár. Ako môžete vidieť na fotke produktu na ruke, má silnú bronzovú pigmentáciu už pri nanášaní a na pokožke vytvorí instatne taký jemne opálený vzhľad. Buďte preto opatrné, a nanášajte si ho radšej vrstvene a nie vo veľkom množstve naraz. Telové mlieko má silnú vôňu mandľového oleja, ktorá mi pripomína leto, pláž a more a navodzuje pocit slnečných letných dní. Ja zvyknem takéto produkty zmiešavať s klasickým telovým mliekom, aby som aj na pleti aj na pokožke tela vytvorila taký jemný "sunkissed" efekt. :)

Produkty, ktoré u mňa nájdu využitie skoro stále sú presne takéto telové a pleťové spreje. Prvý telový sprej Mango Bay má sladkú exotickú vôňu, pripomína mi Piňacoladu a skôr v ňom cítim ananás ako mango. Napriek tomu, že je sladký, tak na pokožke je príjemný ľahký a nelepí. Druhý pleťový sprej Oxypure Hydrate&Protect je vhodný na okamžitú hydratáciu pleti, v horúce dni na osvieženie ale taktiež slúži aj ako dobrý základ pred nanesením makuepu alebo po ňom na vytvorenie ochrannej bariéry. Ja som si tento pleťový sprej naozaj zamilovala. Má krásnu sviežu vôňu, pleť hydratuje a dodá jej zdravý vzhľad a pružnosť. 


Z pomedzi noviniek kozmetiky AVON by som vám rada odporučila aj niečo z dekoratívnej kozmetiky, konkrétne to budú dve praktické paletky - Paleta na líčka 2v1 Oh So Tokyo v odtieni Sweet Plum a Paleta tieňov na obočie Brow Showcase v odtieni Dark. Priznám sa, že pri oboch som bola mierne skeptická, avšak príjemne ma prekvapili už pri prvom testovaní. Paletka na líčka spočiatku pôsobila tak, že bude mať príliš silnú pigmentáciu, avšak je tak jemne namletá, že v jednej vrstve a jednom ťahu vytvorí iba jemný ružový film a zdravý vzhľad líčok. Druhá rozjasňujúca zložka je taktiež príjemnej maslovej konzistencie a pracuje sa s ňou perfektne. Pri líčení obočia som už dlhšie zvyknutá na ceruzky, avšak použiť takúto paletku bolo príjemnou zmenou. Využijem však iba najtmavšiu časť, pretože ak si chcem dať pod obočie nejakú svetlú zložku, tak väčšinou na to použijem očný tieň alebo rozjasňovač. Určite však odporúčam obe tieto paletky, kvôli praktickému papierovému baleniu a skvelej kvalite samotného produktu.


 Posledným produktom, ktorý som mala možnosť otestovať je skvelá zhusťujúca a predlžujúca špirála Euphoric v odtieni Blackest Black. Už podľa kefky som vedela, že my dve budeme kamarátky. :) Presne takéto hrubé a husté štetinky mi na kefke vyhovujú a moje riasy pekne vytočia, zahustia a predĺžia. Oceňujem, že nevytvárajú zlepený efekt ťažkých rias, ale práve naopak, vďaka obsahu ricínového oleja a keratínu sú ľahké a vzdušné. Za mňa je táto špirála rozhodne jedna z tých lepších od AVON. :) 

Zaujali vás novinky kozmetiky AVON?
Mali ste už možnosť niektoré z nich vyskúšať? 

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

2 komentáre: