štvrtok 16. septembra 2021

Garnier Skin Naturals Moisture+ Fresh Look - povzbudzujúca maska na oči

 
 Ahojte :)

 V dnešnom článku by som vám rada dala rýchly tip na skvelú masku na oči, resp. skôr pod oči z radov kozmetiky Garnier. Objavila som ju náhodou, keď som si objednávala klasické jednorazové plátenné masky na tvár, na ktorých som sa mimochodom v poslednej dobe stala závislá a už si bez nich neviem predstaviť svoju pravidelnú pleťovú rutinu. Každopádne som chcela popri nich vyskúšať aj takéto menšie určené na očné okolie. Tieto z kategórie Moisture+ Fresh Look sú povzbudzujúce, obsahujú pomarančovú šťavu a kyselinu hyalurónovú, ktoré pokožku pod očami rozžiaria, vypnú a dodajú jej oddýchnutý zdravý vzhľad.


Ešte predtým, ako som masku použila, som bola trochu skeptická, pretože som si vravela, že aké zázraky môžem očakávať od produktu za 2 eurá. Avšak Garnier masky a všeobecne produkty tejto značky mi veľmi vyhovujú, tak som sa s chuťou pustila do testovania. Ja mám celkom citlivú pleť a preto väčšinou neexperimentujem s novými značkami, ale mám pár, ktorým som verná. Medzi ne patrí aj Garnier, pri ktorom sa nemusím báť štípania, pálenia alebo akejkoľvek nežiadúcej reakcie.

Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Samotná maska a jej aplikácia je veľmi veľmi príjemná, už sama o sebe má chladivý efekt, ktorý som znásobila tým, že som ju predtým dala na chvíľku do chladničky. Ako možno viete, tieto masky bývajú väčšinou namočené v sére, ktoré sa na samotnú látku nasaje, a zvyšok, ktorý vám zostane v balení, viete ešte využiť na vmasírovanie do pleti. 

 Oceňujem, že maska je celkom veľká a tak pokryla naozaj celé očné okolie. Nechala som ju pôsobiť 15 minút, po ktorých už bolo viditeľné ako moje vyčerpané očné okolie doslova "vcuclo" všetko sérum a zostali iba takmer suché papieriky. :)

Čo je však to najlepšie na tejto maske je to, aké výsledky priniesla. Moja pleť pod očami bola vyhladená, malé vrásky vyplnené a napnuté, kruhy pod očami minimalizované a dokonca sa mi celé očné okolie rozžiarilo a zmizli tmavé miesta spôsobené únavou.

Ak hľadáte rýchlu sos pomoc pre vaše unavené oči, toto je jednoznačne to najlepšie, čo som kedy skúsila v pomere cena/kvalita/rýchlosť/výsledok. Už teraz si ich plánujem nakúpiť do zásoby na ťažké rána. :)

Používate masky pod oči?

Ktoré sú vaše najobľúbenejšie?

Uprednostňujete takúto rýchlu pomoc, alebo pravidelnú starostlivosť?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

2 komentáre:

  1. Vypadá dobře, masky od Garnier si kupuji celkem často. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Masky pod oči až tak často nepoužívám. Už jsem nějaké zkoušela, ale zatím jsem nikdy nebyla spokojená s výsledkem. No, tahle se mi docela líbí.
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť