štvrtok 26. augusta 2021

Posledné letné dni s Mary Kay novinkami :)

Ahojte :) 

Aj keď to vonku vyzerá tak, ako keby sa s nami leto už na tento rok rozlúčilo, rada by som vám v dnešnom článku ešte napísala o letných novinkách, s ktorými prišla kozmetika Mary Kay na obdobie júl/september 2021. Všetky spomenuté produkty sú tak ešte stále k dispozícii, a prezrieť si ich môžete na stránkach Mary Kay, prípadne v e-katalógu Kniha o kráse. Po tom ako mi dorazili, som sa pustila do ich testovania, aby som vám na ne vedela dať kvalitnú recenziu, tak ako pri každom produkte, ktorý mi príde v rámci spolupráce. Hneď na začiatok vám však musím povedať, že v prípade kozmetiky Mary Kay to nikdy nie je sklamanie, práve naopak, ich prípravky ma dokážu ešte stále po takmer 5 rokoch spolupráce veľmi milo prekvapiť. :)

KOLEKCIA RUŽOVÝCH OČNÝCH TIEŇOV - LIMITOVANÁ EDÍCIA

vľavo teplé odtiene / vpravo studené

teplé odtiene
studené odtiene
Prvou letnou novinkou Mary Kay je kolekcia ružových očných tieňov v teplom a studenom odtieni. Ako si môžete všimnúť aj na fotkách, ide o takmer totožné farby očných tieňov, avšak s obmenou v studenom a teplom podtóne. Mne osobne viac sedia teplé tóny a úplne som si zamilovala v poradí druhý a štvrtý okrový očný tieň, s ktorými si vytvoríte krásne ohnivé letné líčenie. Rada by som vás však upozornila na naozaj silnú pigmentáciu, na ktorú som nebola pri prvom testovaní pripravená, a potom som mala čo robiť, aby som ako tak zjemnila prechody. :) Každopádne na výrazné líčenia sú tieto paletky ako stvorené. Tiene neopadávajú, nezlievajú sa do čiar a tak ako ich ráno nanesiete, tak si ich večer nájdete. Paletky obsahujú mix trblietavých aj matných tieňov, a ja naozaj oceňujem túto univerzálnosť  vhodnú pre každý typ pleti.

Vodoodolné produkty sú v lete neodmysliteľnou súčasťou môjho líčenia. Aj keď sa priznám, že takúto výraznú očnú linku nosím v horúcich dňoch pomenej, predsa len nastanú príležitosti, kedy po nej siahnem, napríklad pri výraznejšom líčení na večeru, letnú párty atď. Ak sledujete môj blog a moje líčenia, mohli ste si všimnúť, že klasickú verziu tejto Mary Kay očnej linky používam už dlhú dobu. Je to podľa mňa najlepšia očná linka, ktorá mi maximálne vyhovuje, a myslím, že budem aj naďalej používať túto vodoodolnú verziu, keďže sa mi niekedy klasická odtláča kvôli mastnému viečku. Takýto štýl pera a krátky hrot, ktorý rovnomerne aplikuje farbu mi vyhovuje najviac a myslím, že túto linku žiadna iná tak skoro neprekoná. :)

Ak poznáte známu maskaru Lash Love v klasickej verzii, tak vás táto vodoodolná určite nesklame. Lash love waterproof je na leto ako stvorená, ja som si ju obľúbila v horúcich dňoch, kedy sa zvykne klasická maskara droliť, ale taktiež aj pri športe, kedy sa nemusím obávať rozmazania očí. Lash love má tenkú kefku s kratšími aj dlhšími štetinkami, ktoré riasy pekne rozčešú, natočia a predĺžia. A to čo pri tejto maskare oceňujem najviac, že obsahuje Panthenol-Pro Complex a vitamín E, ktoré riasy hydratujú a vyživujú, čo je v letných mesiacoch naozaj potrebné.

Okrem kozmetických produktov nám dievčatá z Mary Kay ako vždy pripravili takéto prekvapenie v podobe tých nekozmetických, ako môžete vidieť na fotke krásnu kozmetickú taštičku, formičku na ľad a plameniaka/držiak na nápoj s Pinkoladou. Nemusím vám ani hovoriť, akú skvelú letnú atmosféru som pri testovaní noviniek vďaka tomu mala. :)

Mali ste už možnosť vyskúšať letné Mary Kay novinky?
Ktoré z nich vás zaujali najviac?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

1 komentár:

  1. Ty oční stíny mají opravdu nádherné barvy, na léto naprosto ideální! :) Super produkty!

    OdpovedaťOdstrániť