streda 21. júla 2021

Vodeodolná maskara Maybelline Lash Sensational :)

Ahojte :)

Keďže momentálne zažívame naozaj horúce dni a teploty vonku sa niekedy šplhajú až k 40 stupňom, množstvo produktov, ktoré používam na moje bežné denné líčenie sa týmto priamoúmerne znižuje. :) Priznám sa, že sa v letnom období chcem cítiť hlavne pohodlne, a neviem si predstaviť, že by som nosila výraznejší "full face makeup". Navyše ešte stále nosíme rúška, makeup sa pod nimi v teple rozteká a vo výsledku už po pár hodinách nevyzerá tak dobre ako ráno. Moja pleť a pokožka sa prirodzene rýchlo opaľujú dohneda, a preto som hneď s príchodom leta úplne vyradila tekutý makeup a korektor. Čo však používam aj naďalej je rúž alebo lesk, ceruzka na vyplnenie obočia a maskara, v letnom období je to vodeodolná verzia mojej stálice - Maybelline Lash Sensational Waterproof

Pokiaľ sa nechystám vyslovene navštíviť plaváreň, alebo nie som na dovolenke pri mori (kde sa nezvyknem líčiť vôbec), tak si nepotrpím na kompletné vodeodolné líčenie. Avšak vodeodolná maskara má tú výhodu, že nie len že vydrží napríklad počas plávania alebo športovania, ale taktiež sa neodtláča keď je horúco a tvár sa potí, vydrží aj v prípade slzenia očí zo slnka, alebo aj príjemný letný dážď. :) 

Ja osobne som sa vodeodolným maskarám dlho bránila, avšak odkedy používam Lash Sensational, nemôžem si ju vynachváliť. Tak ako ju ráno nanesiem, tak zostane po celý deň, a mám pocit aspoň jemného líčenia. Zo začiatku som sa obávala náročnejšieho odličovania, avšak s dobrou micelárnou vodou stačí vatový tampónik pridržať na viečku na riasach, potom jemne stiahnuť smerom dolu a prípadne zopakovať. Nemusíte sa báť žiadneho drhnutia, alebo zvyškov farby na riasach.

Ak máte skúsenosť s klasickou verziou maskary Maybelline Lash Sensational, tak rovnaké výsledky môžete očakávať aj od tejto vodeodolnej verzie. Riasy perfektne natočí, predĺži a jemne zahustí, pričom ich ale nezaťaží. Nevytvára žiadne zhluky, nakoľko má hustú kefku, ktorá prečeše každú jednu riasu. Práve táto kefka mne osobne vyhovuje najviac, pretože má širšiu časť v strede pre dlhšie riasy a užšiu na konci pre zachytenie menších alebo spodných rias. 

Ak ste ešte nemali príležitosť túto maskaru vyskúšať, alebo je taktiež vaša obľúbená a kupujete si ju opakovane, odporúčam vám navštíviť stránku Notino, kde je vždy za oveľa lepšiu cenu ako v drogérii, navyše momentálne prebieha akcia, kedy pri nákupe kozmetiky Maybelline, NYX, Essie alebo L´Oréal nad 23€ získate darček zdarma. :)

Ako sa líčite počas letných dní?

Používate vodeodolné produkty?

Ktoré sú vaše najobľúbenejšie ?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

3 komentáre:

 1. Maybelline rasenky miluju a tahle je jedna z mých nejoblíbenějších :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mňa táto špirála vždy lákala, ale nikdy som sa do jej kúpy nedokopala :)

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá sakra dobře, přesně takové kartáčky mi vyhovují. :)

  OdpovedaťOdstrániť