nedeľa 14. marca 2021

Návrat ku mojej obľúbenej vôni - Michael Kors Glam Jasmine :)

Ahojte :)

Myslím, že nebudem hovoriť iba za seba, a v prípade beauty  blogerskej sféry už vôbec nie, keď poviem, že vo svojej zbierke vôní nemám vždy rovnaké parfémy, a rada skúšam nové vône, alebo ich mám viacero, ktoré obmieňam. Nepovažujem to vôbec za nejaký rozmar, pretože my ženy potrebujeme mať na rôzne príležitosti rôzne parfémy. Inú vôňu použijeme, keď ideme do práce, inú na večeru alebo cez víkend na párty, taktiež výber parfému záleží aj od ročného obdobia, alebo jednoducho od našej aktuálnej nálady.

Aj napriek všetkým týmto faktorom máme však tak jeden-dva najobľúbenejšie parfémy, ku ktorým sa vždy rady vraciame a pri ktorých si tak utvrdíme, že áno, toto je tá moja vôňa. :)


V mojom prípade je to určite Michael Kors Glam Jasmine ! Vôňa, ktorá je neskutočne krásna, čistá, sexi ale zároveň nositeľná na každú príležitosť. Ja osobne mám aj na ostatných veľmi rada vôňu, ktorá nie je násilná, ale skôr je to vôňa čistoty a takej sviežosti (preto mám úchylku aj na vôňu pracích práškov a aviváží! :) ). 


Michael Kors Glam Jasmine je kvetinová  vôňa, ktorá v sebe spája jazmín, kasiu, čierne ríbezle a santalové drevo. Tieto zložky spolu vytvárajú nádhernú kombináciu elegantnej púdrovej glam vône, od ktorej sa neviem odtrhnúť a keďže výdrž  je zaručená celý deň, častokrát sa mi stáva, že si cielene ovoniam oblečenie alebo zápästie, kde som ju aplikovala, aby som si ju pripomenula. :) 


Určite viete, aké je náročné opísať pocit, ktorý vo vás vyvoláva určitá vôňa, a preto vám odporúčam ísť ju niekedy skúsiť do parfumérie, alebo ak už podľa tejto charakteristiky  tušíte, že by to mohlo byť to pravé aj pre vás, tak skúste rovnako ako ja pozrieť na Notino, kde sú momentálne Michael Kors parfémy za skvelú cenu. Ja som si ju objednala v najväčšej 100ml  verzii, takže flakónik je naozaj vysoký, avšak v menšej verzii 30ml alebo 50ml je praktický aj do kabelky. Musím vyzdvihnúť aj dizajn flakónu, ktorý je naozaj elegantný a je ozdobou každého nočného alebo kozmetického stolíka. :) 

Michael Kors Glam Jasmine patrila už pár rokov dozadu medzi vône, ktoré si ma naozaj získali, čoho dôkazom je aj to, že som sa k nej po dlhej dobe vrátila a jej nosenie si užívam rovnako aj teraz. :)

Na ktorý parfém nedáte dopustiť vy?

Máte svoje obľúbené vône, ku ktorým sa opakovane vraciate?

Skúšate rady aj novinky alebo máte svoje stálice, ktoré stiredate?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

5 komentárov:

 1. Priznám sa, že tento parfém moc nepoznám, ale veľmi sa mi z tvojho opisu zapáčil. Pre mňa je Chanel Coco Mademoiselle parfúm všetkých parfúmov a vždy sa k nemu rada vrátim.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Parfém sice nepoznám, ale flakónek má opravdu pěkný. Možná by mi vůně voněla. Já mám teď nejoblíbenější parfém od Chloé. Nomade. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oooo vyzerá fakt krásne, a veľmi pekne si to nafotila. Nepoznám ho, alebo teda neviem ako vonia, ale budem si ho musieť niekde ovoňať - ked otvoria parfumerky.
  Moja oblubená a dlhoročná vona je Chanel Chance Eau Fraiche - ja ju v podstate ani nestriedam s inými, nosim všade len tuto. Mám doma vždy sice aj viac parfumov, no Chanel je moja srdcovka a vôňa, podla ktorej ma už poznaju aj ini, tak nedám nan dopustit.
  Rada skúsim aj novinky, ale nič ma zatial neoslovilo natolko, aby som ho vymenila za Chanel.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Podle popisu musí opravdu nádherně vonět a moc se mi líbí i ten jednoduchý, ale elegantní design. :)

  OdpovedaťOdstrániť