pondelok 8. februára 2021

MAKEUP INSPIRATION: Valentínske líčenie s paletkou Revolution :)

Ahojte :)

Zvyknete nejak špeciálne oslavovať  sviatok sv.Valentína ? :) Ja sa priznám, že ho nejak špeciálne neprežívam čo sa týka romantických večerí, kvetín, srdiečok alebo takých typických "gýčových" darčekov, ale čo sa mi na ňom každý rok páči je to, že k nemu môžem na blog vymyslieť nejaké tématické líčenie

Tentokrát som zvolila trošku výraznejší makeup, pretože v tomto období, kedy nám bohužiaľ nie je umožnené vyraziť niekde na výlet, večeru do reštaurácie, alebo do kina, môžeme popustiť uzdu svojej fantázii a s Valentínskym lookom sa pohrať viac ako zvyčajne. :)

Základom môjho makeupu je ružová farba, ktorá mi jednoducho hneď ako prvá napadne pri Valentínskom líčení. Keďže som ale chcela spraviť výrazný makeup, ktorý sa s jednoduchou obmenou dá nosiť aj bežne, zvolila som pomerne klasicky nalíčené oči v kombinácii s výrazným ružovým rúžom, s ktorým som pod obočie nakreslila srdiečka, ktoré môžete pokojne vynechať v prípade, že sa na ich nosenie do spoločnosti necítite. 


Hlavným pomocníkom pri líčení mi bola paletka Makeup Revolution Reloaded v odtieni Iconic Vitality, ktorá je proste perfektná! Po Revolution paletkách siaham vždy, keď chcem mať istotu, že líčenie dopadne dobre, pretože sú to naozaj kvalitné, dobre pigmentované a dlhotrvajúce paletky, navyše za skvelé ceny. Nájdete ich v ponuke aj na Notino, kde momentálne prebiehajú Valentínske akcie, takže ak ešte stále neviete, čím by ste na tento sviatok obdarovali vašich milovaných, tak skúste preklikať práve Notino a určite vám niečo padne do oka. :) Špeciálne k príležitosti Valentína máte možnosť produkt aj pekne darčekovo zabaliť, vygravírovať na parfém nejaké pekné želanie, alebo ak si naozaj neviete rady, čo by vašu polovičku potešilo, tak môžete staviť na istotu a kúpiť darčekový poukaz a každý si vyberie to, čo má najradšej. :)


Vráťme sa ale k líčeniu, pri ktorom som použila klasický základ vo forme makeupu, korektora a všetko som zafixovala matným púdrom. Na líčka som použila jemnú ružovo-broskyňovú lícenku a pleť som vykontúrovala bronzerom. Tmavou ceruzkou som doplnila obočie a vrhla som sa na moju najobľúbenejšiu časť - líčenie očí. Najskôr som na celé viečko naniesla matný krémový tieň, aby som tak vytvorila základ pre ďalšie očné tiene. Do záhybu oka som naniesla ružový očný tieň, ktorý som do stratena zapracovala smerom hore k obočiu. Nasledoval tmavý bordovo-hnedý očný tieň, ktorý som aplikovala do vonkajšieho kútika oka a jemne aj ku vnútornému, nie však úplne. Do stredu viečka a do vnútorného kútika som vklepkala namokro trblietavý zlatý očný tieň, aby sa pohľad rozjasnil. Takouto technikou sa jednoducho a rýchlo nalíčite s akoukoľvek kombináciou farieb a líčenie pôsobí, ako keby ste si s ním dali hodinovú prácu. :) Nasledovali už len dve malé srdiečka pod obočie na ozvláštnenie makeupu a rovnakým tekutým rúžom som si nalíčilia aj pery, aby celkový look pôsobil zjednotene. Takéto líčenie máte hotové už do 15 minút. Samozrejme nezabudnite na maskaru, prípadne môžete pre dramatickejší look použiť aj umelé mihalnice alebo čiernu linku. 

Páči sa vám takéto Valentínske líčenie?

Ako budete tohtoročný Valentín tráviť vy?

Chystáte pre svoju polovičku niečo špeciálne? 

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)

*Veronika

5 komentárov:

 1. Ty srdíčka líčení hezky doplňují. Jako vždy je nádherné. Valentýna neslavíme a letos tomu nebude jinak.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj, líbí se mi barva rtěnky :) Moc příjemná. My Valentýna moc neslavíme. Dáme si nějakou drobnost, toť vše.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak toto sa mi velmi páči. Jemné, ale zároveň tematické k valentínu. A tie srdiečka nemaju chybu :-)
  My Valentína nejak neprežívame... ale nejaká čokoládka alebo darček bude určite.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na mě je líčení trošku extravagantnější, ale na Valentýna ideální :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné líčení, na Valentýna jako dělané! Jsi šikovná. :))

  OdpovedaťOdstrániť