štvrtok 6. júna 2019

Pripravená na leto s AVON novinkami :)

Ahojte :)

Nedávno som sa vás na Instagrame pýtala, či by ste chceli recenziu  na nové letné produkty kozmetiky AVON, ktoré mi prišli na testovanie, alebo či by vám stačil iba krátky post. Úprimne sa teším, že ste si vybrali prvú možnosť, pretože na Instagrame by som vám nemohla napísať o produktoch  viac, a to by bola veľká škoda, pretože som z nich nadšená  a niektoré ma prekvapili  viac ako som očakávala. :)
Poďme sa teda spolu pozrieť na to, ktorých 6 produktov  som si na zrecenzovanie vybrala a ako obstáli pri používaní. :)

Telové mlieko Encanto Irresistible ( 250ml, 10,90€ )
Telové mlieko Encanto Irresistible ma zaujalo na prvý pohľad, a spolu s jeho modrou  verziou Encanto Fascinating tvorí naozaj dvojicu lahodiacu  nielen oku ale aj pokožke. :) Z tejto kolekcie si okrem telového mlieka viete vybrať aj toaletnú vodu alebo telový sprej, takže ak sa vám zapáči vôňa, viete ho mať vo viacerých formách. Musím povedať, že tak ako sa mi zapáčil jeho vzhľad, tak som si rovnako obľúbila aj jeho krásnu vôňu. Telové mlieko je parfumované  a preto okrem hĺbkovej hydratácie zanecháva aj nádherne sviežu prevoňanú pokožku  na veľmi dlhú dobu. :) Keď som sa ráno s ním natrela, kvetinovú  vôňu som cítila ešte v priebehu dňa. Telové mlieko sa rýchlo vstrebáva, nelepí, nezanecháva mastný film a má navyše praktické balenie  na pumpičku, ktoré som ocenila aj v dňoch kedy som sa ponáhľala. :) Za mňa je toto telové mlieko skvelé  a určite sa popozerám ešte aj po telovom spreji  z tejto rady, ktorý budem v horúcich  dňoch používať namiesto parfumu . :) 

Suchý šampón Advance Techniques ( 150ml, 4,19€ )
Tohto produktu som sa úprimne obávala, pretože už po niekoľkých zlých  skúsenostiach s inými suchými šampónmi ako Batiste na hnedé vlasy, som skeptická voči ostatným a verná iba jemu. Avšak tento od AVON bol naozaj príjemným  až šokujúcim prekvapením. Napriek tomu, že je biely  a nie je určený primárne na hnedé vlasy, tak mi na nich nezanechal  vôbec žiaden biely prášok, dal sa pekne zapracovať prstami a vyčesať, navyše už malé množstvo stačilo na to, aby mi odstránil  mastnotu z vlasov pri tvári, ktoré sa mi vždy mastia ako prvé. Ďalším veľkým plusom  tohto šampónu je aj jeho krásna vôňa ! :) Vonia ako klasický šampón a je cítiť takmer po celý  deň, čo si ja nesmierne užívam  ešte zo začiatku, pokým si na neho môj nos nezvykol. :) Určite ho odporúčam  ako skvelého pomocníka na dni, kedy si nestíhate umyť vlasy. :)

Dvojfázový odličovač očného makeupu Avon True nutraeffects ( 125ml, 5,49€ )
Presúvame sa k ďalšiemu produktu, ktorý však už nebol  takým príjemným prekvapením, skôr naopak...Tento olejový  dvojfázový odličovač očného makeupu sľubuje okamžité  odlíčenie aj vodeodolnej  špirály a mal by byť vhodný pre každý typ pokožky - aj pre citlivú. Avšak ani jedna z týchto vecí sa mi neosvedčila. Odličovač som pretrepala, aby sa spojili obe zložky a následne som skúsila odlíčiť oči, na ktorých som mala iba klasickú  maskaru ( nie vodeodolnú ). Odličovač však nepracoval tak okamžite ako sľubuje, dokonca by som povedala, že mu to trvalo dlhšie  ako s klasickou micelárkou. Navyše po niekoľko násobnom odlíčení (až drhnutí) mi na riasach ostali zvyšky  špirály a oči ma začali štípať, a štípali ešte nejakú hodinku po odlíčení. :( Za mňa tento odličovač teda rozhodne nie...

Avon Mark paletky očných tieňov 8v1 - Nude Muse, Rock and Stone
Nude Muse

Rock and Stone
Na tieto paletky som sa veľmi tešila  a bola som plná očakávaní, aké budú. :) A moja spokojnosť s nimi je presne 50:50, pretože prvá paletka Nude Muse, ktorá obsahuje naozaj jemnučké prirodzené  farby v teplých tónoch, je vhodná na každodenné  líčenie, avšak od toho sa odvíja aj pigmentácia, ktorá je slabšia. Aj keď čím tmavší tieň, tým lepšie, no stále to nie je úplne fajn, a som zvedavá aké budú v praxi pri líčení. Chystám s týmito paletkami samostatný  článok s líčením, takže tam si ich budete môcť pozrieť aj na oku, nielen odfotené na ruke. :)
Druhá paletka Rock and Stone  ma potešila viac, pretože aj napriek tomu, že má výraznejšie  farby, ktoré v každodennom líčení veľmi nepoužívam, tak ich pigmentácia je dokonalá ! Už na fotke na ruke môžete vidieť aký krásne sýty  je napríklad denimový modrý tienik alebo prekvapivo aj problematický čierny a najbledší maslový. :) Taktiež som ale zvedavá, ako obstoja pri líčení. :) Prvý dojem však paletka Rock and Stone spravila vynikajúci. :)

Nude Muse

Rock and Stone
Hydrogélová maska na očné okolie s kyselinou hyalurónovou K-Beauty ( jednorazové, 1 pár, 6,99€ )
Čo si budeme hovoriť, túto masku som si vyberala aj preto, lebo ma zaujala funny balením. :) Aj keď je pravda aj to, že takéto typy  masiek pod oči mám veľmi rada, a často ich používam aj od iných značiek. A tak ako som túto masku pridávala do zoznamu vybraných produktov, domnievala som sa, že aj samotné masky budú "pandičkovské". Keď som ich otvorila, zostala som trošku sklamaná, pretože boli zlaté. To sa však nedá kozmetike zazlievať, pretože na samotnom balení také aj sú, iba ich má pod očami panda  a mne sa to automaticky spojilo s tým, že aj ony budú s takýmto zvieracím  vzorom. :D Každopádne na ich kvalite  to rozhodne neuberalo, pretože namiesto toho boli takéto krásne zlaté, obsahujú dokonca aj čiastočky  zlata na rozjasnenie očného okolia. :) Vďaka kyseline hyalurónovej  redukujú opuch, hydratujú a spevňujú. Z týchto sľubovaných výsledkov som na svojej tvári najviac zaznamenala rozjasnenie. Keďže masku máte pod očami cca 15 minút, za tento čas sa čiastočky zlata dostanú na pleť a aj po odstránení masky sú pod očami zvyšky  zlatých odleskov, ktoré môžete pokojne vmasírovať  do pleti. :) Ak obľubujete takéto gélové masky  pod oči, tak si určite prídete na svoje a odporúčam  vám skúsiť túto pandičku od K-Beauty. :)

Poznáte niektoré z týchto produktov AVON? :)
Ktoré vás zaujali? :)
Zvyknete si objednávať kozmetiku AVON? :)

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

3 komentáre:

 1. Mě nejvíc zaujal ten suchý šampon a maska pod oči, ta je kouzelná :) Občas si z Avonu něco objednám, ale moc časté to není :)

  Paulina, the moon child

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta maska pod oči je super. Taky mě zaujala svým balením a podobné výrobky mám ráda. Super novinky.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Paletka vypadá hezky a ta maska pod oči :-) gelové masky jsou mi celkově na obličeji hodně příjemné...

  OdpovedaťOdstrániť