štvrtok 11. októbra 2018

Dokážu 3 minimalistické produkty kozmetiky Avon prekvapiť? :)

Ahojte :)

Dnešný článok bude ako keby takým malým pokračovaním  nedávneho líčenia s paletkami Avon  Quad, ktoré ste mohli vidieť TU. :) V rovnakom balíčku mi totiž vtedy prišli ešte ďalšie 3 produkty  kozmetiky Avon, na ktoré som si vyhradila viac času na poriadne testovanie, a dnes by som vám o nich rada napísala malú recenziu, či sa oplatia a či stoja za vyskúšanie. :) Ide o produkty, ktoré sú v minimalistických nenápadných baleniach  za pomerne nízku cenu, a tak som bola zvedavá, či ma dokážu niečím prekvapiť. :)

Prvým produktom je Avon Mark pleťový podklad  s SPF 20 z rady Magix. Ide o podkladovú bázu bielej  farby, ktorá sa na pleti premení na neviditeľnú  vrstvu a slúži na vyplnenie jemných vrások a liniek a prekrytie nedokonalostí tak, aby ste po nanesení makeupu mali pleť hladkú, bez výrazných nedostatkov a taktiež aby vám makeup nezaliezal do vrások. Určite každá z nás má doma podobný produkt a podľa mňa je to taký prípravok, ktorý buď milujete  a používate často, alebo ho nemusíte a nepoužívate  skoro vôbec. Ja sa priznám, že patrím do tej druhej  skupiny, pretože málokedy mi napadne siahnuť pred makeupom ešte po báze. Používam ju iba vtedy, keď sa líčim na dlhšiu  dobu, robím výraznejšie líčenie a potrebujem, aby bol makeup dokonalý a vydržal niekoľko hodín. Každopádne som skúsila aj tento podklad od Avonu, ktorý sa nachádza v 30ml tube na vytláčanie. Pozitívne  hodnotím práve toto jeho balenie a aplikáciu, ktorá je praktická a vyjde vám vždy iba malinké množstvo bázy. Čo sa týka samotnej kvality  produktu, páči sa mi ako sa do pleti rýchlo vstrebe a vytvorí naozaj neviditeľný hladký film. Avšak už pri rozotieraní sa vytvárajú maličké zhluky  samotnej bázy, čo sťažuje  aj nanášanie makeupu, ktorý sa nedokáže dobre zapracovať, kĺže po hladkej báze a vytvára tiež malé zhluky. Báza síce splní  to, čo sľubuje a zdokonalí vzhľad pleti, avšak následná aplikácia makeupu  je zložitá a nevyzerá vo finále tak, ako by som očakávala, takže hodnotím tak 5/10.

Druhým produktom je Avon True odličovač  dlhotrvácneho makeupu, ktorý si môžete zadovážiť za necelé 3€  vo veľkosti 50ml. Na tento odličovač som bola veľmi zvedavá, pretože súčasťou mojej večernej odličovacej rutiny  je aj takýto dvojfázový  produkt, ktorým si odličujem oči  a potom klasickou micelárkou dokončím odlíčenie celej pleti. Musím povedať, že tento od Avonu uspel  tak na 7/10, nakoľko si so silným makeupom na očiach neporadil hneď v sekunde po priložení tampóniku, ale po nejakom čase predsa len odlíčil  všetok makeup. Čo však ale sľubuje je nedráždenie  očí, a to sa u mňa nepotvrdilo, pretože po chvíľke ma začal jemne štípať. Avšak nechám si ho napríklad na cesty, pretože má malé praktické balenie, ktoré sa zmestí do každej kozmetickej taštičky. Keď sme však pri tom balení, tak musím spomenúť, že by som prijala menší  otvor, pretože sa mi pri aplikácii vylialo viac ako bolo treba. :)

Posledný tretí produkt vylepší  celkové skóre tejto recenzie, pretože Avon Mark dlhotrvácny krémový  očný tieň Artist  je skvelý a dám mu s kľudným svedomím 10/10. :) Mám ho v odtieni gold gleam, ktorý si viete kúpiť za 3,59€ aj v iných neutrálnych odtieňoch. :) Takéto univerzálne produkty milujem zo všetkých najviac, pretože či už ho použijete do vnútorného kútika oka, na celé viečko, prípadne nad lícne kosti, pod obočie na rozjasnenie...vždy bude skvelý! :) Má v sebe jemné trblietky, ktoré ale vďaka krémovej konzistencii  tieňa vôbec neopadávajú, tieň pekne drží na mieste po celý deň, nezlieva sa a dokonca ani neotiera. :) Aplikujem ho vždy iba bruškami prstov, ktorými ho jemne vklepkávam na tvár alebo rozotriem na viečko, pretože sa dá aj pekne vrstviť, čím zvyšujete jeho intenzitu. Tomuto produktu dávam všetky palce hore a určite odporúčam. :)

Máte skúsenosť s niektorým z týchto produktov? :)
Ako ste boli spokojné? :)
Ktorý AVON produkt je váš najobľúbenejší? :)

Majte sa krásne. :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) *Veronika

5 komentárov:

 1. Ty stíny vypadají pěkně, ale popravdě si určitě nekoupím žádný z těchto produktů. Nepoužívala bych je, ale článek máš pěkně zpracovaná a fotky jako vždy dokonalé!
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow! Amazing photos dear! This product looks very good. :))
  Have a nice day! xoxo

  New post

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Celkově s Avonem nemám moc zkušeností, ale aspoň, že ten oční stín je dobrý. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 4. veľmi pekné balenia, šikovné na cestovanie to sa mi páči. Najviac ma zaujal asi aj ako teba ten gélový očný krém - má krásnu farbu! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten stín vypadá moc krásně, já mám značku Avon moc ráda, hodně u mě vedou laky na nehty a masky na obličej :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť