streda 22. novembra 2017

Jesenné líčenie vo fialových tónoch s ombré perami :)

Ahojte :)

Na mojom blogu sa dlho neobjavilo líčenie, a preto vám dnes jedno prinášam. :) Už z názvu môžete vidieť, že pôjde o fialové jesenné  líčenie, ktoré som opäť ozvláštnila, tak ako ste už u mňa určite zvyknuté, že sa snažím líčenia na blog robiť trošku inak a nie iba ako návody, ktoré nájdete vo veľa videách a článkoch na internete. Väčšinou sa pohrám s líčením očí, ale tentokrát som skúsila iné líčenie pier, a i keď ombré pery už svoj najväčší boom zažili, ja mám pocit, že som ich ešte na sebe nikdy neskúšala. :)

Keď mi však prišli na vyskúšanie nové Mary Kay  matné rúže, hneď ako prvé mi napadlo, že s nimi spravím práve ombré pery. Spolu s novou Mary Kay paletkou očných tieňov v odtieni Rosé nudes, o ktorej ste si už mohli prečítať na mojom blogu TU, farby pekne splynuli, a vytvorili fialovo-ružové  jesenné líčenie. :)


V prvom článku o Mary Kay novinkách  som vám ešte nevedela povedať vlastnosti tejto krásnej jesennej paletky v odtieni Rosé nudes, avšak teraz, keď mám líčenie vyskúšané, môžem vám paletku len odporučiť. :) Keď som tieniky skúšala na ruku, zdali sa mi málo pigmentované, avšak pri aplikácii štetcom na viečko boli skvelé. Hlavne najtmavší slivkový  tieň má naozaj silnú pigmentáciu, no napriek tomu sa dobre vrství aj blenduje. A napríklad najsvetlejší  v strede môže dokonale poslúžiť aj pod obočie ako rozjasňovač, alebo len na také "definovanie" obočia. :) 

Nové matné rúže v odtieni Rosé blush (svetlý ružový) a Mulberry muse (tmavý vínový) ma tiež veľmi príjemne prekvapili. Spočiatku som si vravela, že matných rúžov už bolo dosť, avšak týmto proste neviem odolať, a nosím ich skoro každý deň. :) Obľúbila som si ich najmä pre ich dlhú výdrž  na perách, kedy je dokonca problém ich dať večer dolu :D, a napriek tejto skvelej výdrži sú neuveriteľne príjemné, také až balzamové ale pritom stále krásne sýte. Nezliezajú mi do jednej čiary, nehrudkujú, krásne voňajú  sa a ja som s nimi maximálne  spokojná. :)


Pri tomto líčení som zvolila nenápadnejšie oči, na ktoré som nepoužila ani linku, pretože som chcela aby vynikli najmä pery. Napriek tomu som ale použila všetky tiene z paletky, s ktorými som spravila klasický prechod od najsvetlejšej po najtmavšiu farbu. :) Na záver som sa ale vyhrala s perami, na ktorých som vytvorila ombré efekt iba s pomocou dvoch spomínaných rúžov, a to tak, že som tmavší  Mulberry muse aplikovala štetcom na kontúry pier a do kútikov, a potom som svetlejší  Rosé blush vklepkala do stredu pier a predošlým štetcom trošku zjemnila prechody medzi oboma rúžmi. :) Nebolo to vôbec náročné, a keď vás takéto líčenie pier zaujalo, určite sa nebojte ho vyskúšať aj s inými farbami, ktoré spolu ladia. :) A kľudne mi potom pošlite fotku, ako sa vám to podarilo. :) 

A teraz si už bez ďalších zbytočných slov môžete pozrieť, ako vyzerá moje celé líčenie s jesennými novinkami kozmetiky Mary Kay. :)


 Ako sa Vám takéto líčenie páči? Čo vravíte na ombré pery a všeobecne na ombré techniku v beauty svete? :) Skúsili ste už niektorú z jesenných noviniek Mary Kay? Verím, že áno, pretože mňa naozaj príjemne prekvapili, a teším sa na každé ďalšie líčenie s nimi. :)


Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 

*Veronika

12 komentárov:

 1. Krásné líčení :) Mě teda ombré lips zatím moc nezasáhly, ale co není, může být :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Líčení je překrásné a tyhle barvy jsou moje oblíbené. BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc hezké líčení, rty se ti povedly :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hodně se mi líbí ty oči. Takové jemné barvy ti neskutečně sluší :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak tie rúže vyzerajú na perách fakt krásne! Celkovo ti toto líčenie svedčí :) Ja mám ombré pery celkom rada, mám jeden rúž od Benefitu, ktorý je tak zostrojený, že vonkajšia časť je tmavšia a vnútorná bledšia, takže sa efekt vytvára automaticky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Konečne vidím líčenie, kde sa mi ombré pery páčia. Vyzeráš výborne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc se mi líbí make-up jako celek! :) Vypadá krásně, kombinace filové na očích i rtech je super a na podzim se svěle hodí! :)

  LifestyleBirdie

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Sladila jsi to perfektně :O :) takové odstíny ti skvěle sedí. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Nádherne líčenie. Veľmi ti to pristane.

  NINAVE

  OdpovedaťOdstrániť