streda 25. októbra 2017

Beauty TIP: 5 skvelých noviniek kozmetiky Mary Kay na jeseň a zimu :)

Ahojte :)

Nedávno som sa zúčastnila skvelých VIP raňajok, ktoré pre nás blogerky opäť zorganizovali dievčatá z Mary Kay. :) Článok z tohto eventu si môžete prečítať TU. :) Okrem toho, že nám na nich boli predstavené všetky novinky na jeseň a zimu, tak sme si pár skvelých kúskov aj odniesli domov na testovanie. A keďže ja som sa do toho hneď pustila, môžem vám o nich už napísať článok, aby ste v prípade záujmu vedeli, čo od nich môžete očakávať. :)

 1. TimeWise Repair - Liftingová biocelulózová maska
Keďže celé posedenie na VIP raňajkách bolo venované hlavne multimaskingu, na testovanie sme si v taštičke našli aj jednu masku, tentokrát nie typickú zmývateľnú, ale látkovú. :) Priznám sa vám, že som bola už tak zvedavá na jej účinky, že som ju chcela vyskúšať už hneď v prvý večer, avšak nemala som ju nafotenú, a tak som musela počkať a skúšala som ju včera večer. :) Maska, ktorú vidíte na obrázku je jedna zo štyroch, ktoré v balení nájdete. Každá je však takto pekne zabalená a slúži na jedno  použitie.

ochranné vrstvy, v ktorých je maska uložená
takto vyzerá samotná maska, ktorú aplikujete na pleť
 Po otvorení balenia ma prekvapilo, aká je naozaj mokrá a nasiaknutá. Dokonca keď ju vyberiete, tak vám z nej až tečie, a zvyšok "gélu" ostane na spodku balenia. Môžete ho však kľudne použiť napríklad aj na celé telo v sprche, aby ste ním nemrhali. :) Maska sa nachádza v dvoch vrstvách, ktoré slúžia ako taký obal, pretože samotná maska, ktorú si aplikujete na tvár je úplne jemnučká, vyrobená z biocelulózy, ktorá dokonale priľne  k pleti. Nepomýľte sa teda tak ako ja, a nedajte si na tvár to ochranné balenie. :D A čudovala som sa, že mi nejak nedrží. :D Keď som však zistila, že maska je vlastne vo vnútri, tak som si užívala ten pocit, že dokonale  na pleti drží a môžete robiť čokoľvek iné popri tom ako pôsobí, pretože na pleti si ju môžete nechať 20-30 minút. :) Maska obsahuje extrakt z ovsených zŕn, výťažok z orchidey a hlavne hyaluronát sodný, ktorý je skvelý pre zrelšiu pleť pretože ju spevní a vypne, avšak nebojte sa, môžete ju používať aj v nižšom veku. :)

zvyšky gélu, ktoré môžete použiť aj na telo
 Priznám sa, že som bola zo začiatku voči maske skeptická, a myslela som si, že výsledok na mojej pleti nebude viditeľný, avšak veľmi som sa mýlila a ostala som naozaj prekvapená  účinkom tejto masky. Počas pôsobenia 30 minút na mojej pleti som necítila žiadne pálenie, ťahanie ani nič nepríjemné. Keď som si ju dala dolu, neverila som akú mám hladkú  pleť! Naozaj som sa potom ešte asi hodinu hladkala po tvári, pretože bola ako "detská prdelka". :) Gél, ktorý maska obsahuje mal podobné účinky  na pleti, ako keby ste si dali bázu pod makeup. Ak ste ju už niekedy použili, tak viete o akom pocite hovorím. Naozaj ako vyretušovaná pleť, s ktorou by ste sa nehanbili vyjsť von aj bez makeupu. :) Samozrejme, že túto masku je dobré používať pravidelne, avšak ak budete mať niekedy možnosť ju vyskúšať, určite tak urobte, pretože ja som bola z výsledku naozaj prekvapená. :) Odporúčam všetkými desiatimi. :)

 2. Parfumová voda Live Fearlessly (50ml)
Musím povedať, že Mary Kay prichádza čím ďalej s krajšími  vôňami a flakónikmi. :) Ak sa spätne pozriete na ich staršie vône, tak samotné boli naozaj príjemné, ale flakóny posledných Eau So Cute alebo Enchanted Wish boli naozaj skvostom. Avšak pri aktuálnych novinkách na jeseň a zimu to opäť prekonali a parfumová voda Live Fearlessly prichádza v nádhernom balení, ktorý mi pripomína diamant. Okrem toho, že sa za touto vôňou skrýva hlbší zmysel - aby sme sa my ženy nebáli byť odvážne, plniť si svoje sny a uvedomovali si, že strach zo zlyhania máme len vo svojej hlave, a pritom dokážeme  všetko, čo si zaumienime. :) Mne je toto motto veľmi sympatické, pretože s ním absolútne súhlasím, a neraz sa mi stala situácia, kedy mi ostatní vraveli, že niečo nedokážem, nebude to dobré, a práve to ma vyhecovalo vpred, aby som im dokázala, že na to mám! :) Vráťme sa ale k samotnej vôni. Je veľmi veľmi príjemná, výrazná ale pritom nie ťažká, a pre mňa veľmi špecifická zmes vôní, ktoré lahodia môjmu nosu. :) Dokonca sa ma už pár ľudí pýtalo, čo to mám za parfém, pretože sa im páčil. :) Myslím si, že vôňa Live Fearlessly je ideálna na jeseň a zimu, a stane sa pre mňa na dlhú dobu topkou, nakoľko ma prekvapila aj skvelou výdržou. :)

po namočení vo vode
 3. Hubka na make-up 
Kto by ju nepoznal... Niektoré ju milujú, niektoré z nás jej neprišli na chuť vôbec. Hovorím o slávnej beauty hubke, ktorá zažíva svoj boom už dlhú dobu. Odkedy prišla na trh v originál verzii, objavilo sa už veľmi veľa ďalších, ktoré si vyrobili iné kozmetické  značky. A ja musím povedať, že zatiaľ som síce originál beauty hubku nemala, ale často mi vyhovujú  aj tie lacnejšie, pretože v tom nevidím nejaký rozdiel, keďže ju aj tak po čase vyhodíte, alebo sa vám zničí, a nemyslím si, že sa dá až tak 100 percentne vyprať, aby sa v nej nedržali žiadne baktérie. Takže ja si radšej kúpim hubku strednej kategórie, a častejšie ju mením. :) I keď samozrejme musí sa mi s ňou aj dobre pracovať. :)


 Hubka od Mary Kay určite patrí medzi tie vydarenejšie, pretože je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná, avšak pri namočení pekne zväčší svoj objem a úžasne sa s ňou pracuje. "Nezožerie" veľa makeupu alebo korektoru, ako to niektoré zvykli, a tak si na ňu môžete aplikovať klasické množstvo  makeupu aké používate. Hubka je z jednej strany zarovnaná  a z druhej došpicata, práve na korektor a miesta pod očami alebo okolo nosa. Som s ňou veľmi spokojná, jediná vec, ktorá ma stále zaujíma a premýšľam nad ňou je, prečo nie je ružová (?). :)

 4. Lak na nechty Rosé Blush
Touto kolekciou  lakov, rúžov a paletiek ladených do ružových pastelových tónov mi Mary Kay asi nemohlo spraviť väčšiu radosť. :) Mám veľmi rada romantické  tóny a odtiene či už v líčení, tak aj v oblečení a všeobecne v doplnkoch. Preto som sa tomuto novému laku na nechty v odtieni Rosé Blush  veľmi potešila a hneď na druhý deň som si ním nechty nalakovala. A keďže po naozaj dlhej dobe nosím konečne svoje prirodzené nechty, ktoré sa mi podarilo dať dokopy (vďaka bohu!), tak si užívam lakovanie a rôzne farbičky  na nechtoch. :) Inak nových lakov má Mary Kay 4 (Rosé Blush, Mulberry Muse, Pink Escape a Violet Silk), a už podľa názvu môžete vedieť, že všetky sú ladené do odtieňov lesného ovocia. Môj Rosé Blush má krásnu staroružovú  farbu, stačí ho naniesť v jednej vrstve, rýchlo schne a vôbec sa mi zatiaľ nešúpe. :) Som s ním veľmi veľmi spokojná, a určite by som skúsila aj ostatné tri odtiene. :) Navyše má aj krásnu mramorovú krabičku, ktorú si asi ako jedinú aj nechám, inak ich vyhadzujem. :)

 5. Paleta očných tieňov Rosé Nudes
Túto paletku som vám zámerne vyfotila zatiaľ iba v balení  a pri skúške tieňov na ruku, pretože s ňou chystám samostatné líčenie, na ktoré ste si už možno zvykli, že ak mi príde nová paletka Mary Kay, tak s ňou vždy skúšam vytvoriť nejaké nevšedné  líčenie. :) Preto si jej recenziu ušetrím na neskôr, kedy ju skombinujem aj s novými matnými  zamatovými rúžmi, ktoré sú tiež novinkou Mary Kay na jeseň a zimu. :) Avšak môžem vám zatiaľ povedať, že tiene v paletke sú veľmi pekné, s jemným shimmerom, sú maslové a jemné, až na najtmavší, ktorý je silnejšie  pigmentovaný. Paletka je k dispozícii ešte v druhom odtieni Simply Smoky (tmavšom chladnejšom, ladenom domodra), a viete si ich uložiť do magnetickej paletky, ktorú si ja už musím konečne kúpiť. :) 

vyfotené na slnku pre zachytenie shimmeru tieňov

 Ako sa Vám páčia novinky Mary Kay na jeseň a zimu? :) Ulahodili Vám romantické ružové tóny? Ktorú novinku by ste rady skúsili? :) Máte skúsenosť, kedy Vám niekto hovoril, že niečo nedokážete, a vy ste sa tomu postavili, ako pri vôni Live Fearlessly? :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 
* Ďakujem Mary Kay za možnosť testovania ich skvelých výrobkov! :)
*Veronika

9 komentárov:

 1. Ja sa priznám , že masku som podarovala manželovej mamine , inak ostatok testujem tiež .. ta vôňa mi inak niečim
  Pripomína aj Eau so cute :-) ale veľmi mi vyhovuje .. a na hubke sa mi páči , že ma ten hrot dobre tvarovyný, je však na mna trosku tuhšia . Ale súhlasím ,
  Že na hubky netreba míňať veľké peniaze . Ja som si kúpila super hubku aj v obyčajnom HM :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hrozně bych chtěla vědět jak voní ten parfém, designově vypadá nádherně. Paletka je zajímavá ale fialových stínů mám doma spousty.

  Terezah-style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. musím sa priznať, že masku som neskúšala a neviem, či ju radšej neposuniem mamine. Čo sa týka hubky na make-up dnes som ju prvýkrát použila a hneď aj umyla, ale myslím, že sa to nestane moja rutina :D som rada, že sme sa mohli zase stretnúť a dúfam, že sa vidíme aj nabudúce ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mary Kay je naozaj skvelá značka, pomaličky sa mi zbierka produktov od MK zväčšuje :) Tá hubka vyzerá fajn, tiež ma napadlo, prečo nie je ružová :D ja mám momentálne takúto hubku od Real Techniques a som nadmieru spokojná ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Maska vyzerá super a rovnako tak ten lak na nechty, je nádherný!! :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zaujala mě maska, ale je mi jasné že bude dost drahá, ale i tak na ni kouknu k mamce do katalogu :) A stíny i lesk jsou krásné, takové akorát na podzim :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tie tiene sú farebne veľmi pekné, mne sa hneď roztrepali, takže som si ho dlho neužila :(
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Všechny výrobky vypadají skvěle! A máš moc povedné fotky :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť