pondelok 28. augusta 2017

2 typy líčenia s letnými novinkami Mary Kay - paletka Berry Haute a Shades of Jade

Ahojte :)

Na dnešný článok som sa veľmi tešila, pretože ak niečo robím na blog najradšej, tak je to líčenie. :) Či už je to nejaká makeup inšpirácia, ktorá ma len tak napadne, alebo líčenie s novinkami, ktoré mi vďaka spoluprác prídu. Vtedy sa teším asi najviac, pretože sama neviem, čo od líčenia očakávať, akej kvality  budú použité produkty, a makeup je vtedy pre mňa takou improvizáciou a prekvapením. :) 

Nedávno mi na testovanie prišli skvelé letné  novinky kozmetiky Mary Kay, o ktorých ste si už také moje prvé dojmy mohli prečítať v tomto článku. Venovala som tam viac slov produktom na starostlivosť o telo Chase a Rainbow, a dekoratívku som trošku ušetrila, pretože som si chcela nechať čas na jej dlhšie skúšanie, aby som vám o nej vedela povedať naozaj reálne skúsenosti. :) A práve na dnešné líčenie  som použila iba produkty z letnej dekoratívnej kozmetiky Mary Kay - paletku očných tieňov Berry Haute, Shades of Jade, tekutú očnú linku vo fixke a gélový pololesklý rúž v odtieni Luminous Lilac. :) Poďme sa spolu pozrieť na to, ako obstáli. :)


Ako prvá prišla na rad paletka minerálnych očných tieňov Berry Haute, v krásnych slivkových odtieňoch. Musím povedať, že sa mi s ňou pracovalo  veľmi dobre, tiene sú silno pigmentované, čo trošku sťažilo blednovanie, avšak nebolo to nič, s čím by si kvalitný hustý štetec neporadil. :) Tiene mi vôbec neprášili, neopadávali pod oko, sú krásne maslové a sýte, s jemným shimmerom, ktorý oko krásne rozjasní. Použila som taktiež Mary Kay tekutú očnú linku vo fixke a na pery spomínaný pololesklý rúž Luminous Lilac, ktorý sa mi k tomuto líčeniu hodil. :)


Pri tomto líčení som použila taký osvedčený postup, s ktorým nič nepokazíte, a to je ten, že do vnútorného kútika nanesiem najbledší  trblietavý tieň, ktorý oko pekne rozjasní. Rovnaký tieň použijem aj pod obočie, aby líčenie vyzeralo celistvo a taktiež mi tento tieň slúži aj na prechod s najtmavším  tieňom, ktorý nanášam do záhybu oka a do vonkajšieho kútika. Potom už len nanesiem výraznejší  očný tieň z paletky - tentokrát druhý v poradí ružový so shimmerom, ktorý prstom vklepkám  do stredu viečka. Všetko spolu rozblendím a zjemním prechody  medzi očnými tieňmi. Pomocou očných tieňov si spravím aj spodnú  linku, a ako hornú použijem Mary Kay tekutú očnú linku vo fixke, ktorú pre ozvláštnenie celého líčenia "vyvediem" trošku von z vnútorného kútika, a vytvorím taký zobáčik. :) S linkou sa mi pracuje neskutočne dobre, a ako som už písala v predošlom článku, je to zatiaľ najlepšia  linka akú som kedy mala. Jej aplikácia je naozaj hračkou aj pre začiatočníčky, ktoré si s ňou ľahko vytvoria dokonalú  linku. Na záver už len použijem pololesklý rúž Luminous Lilac, ktorý si ma síce stále nejak nezískal, hlavne kvôli silným trblietkam  ktoré má, ale na toto líčenie mi skvele poslúžil a bola som prekvapená aký je krásne krémový a príjemný na perách. :)


Na svoje druhé líčenie som použila paletku Shades of Jade  v studených zeleno-modrých tónoch, ktorá mi zo začiatku bola menej sympatická, a radšej by som dala prednosť predošlej slivkovej, avšak opäť sa mi potvrdilo, že tieto chladnejšie  farby očných tieňov sa mi vo výsledku páčia viac. :) Ja ako romantický typ siaham väčšinou po ružových, fialových a podobne ladených paletkách a vyhýbam  sa modrým, zeleným, sivým...avšak po tejto ďalšej skúsenosti, kedy sa mi potvrdil opak, to už naozaj zmením. :D Na líčenie som použila taktiež tekutú očnú linku Mary Kay, avšak tentokrát rúž Luminous Lilac nahradil iba klasický nude polomatný lesk, keďže som chcela nechať viac vyniknúť  líčenie očí. :)


 Hlavnú úlohu pri tomto líčení mala práve linka, ktorú som spravila hrubšiu, dlhšiu a výraznejšiu, a taktiež modrý  tieň z paletky Shades of Jade, ktorý som použila ako spodnú  linku. Takýmto spôsobom si viete ozvláštniť akékoľvek líčenie, keď takpovediac otočíte  použité farby a na vrchné viečko spravíte len taký prechod jemných  farieb - sivej a zelenej, a zvýraznenie príde vo forme hrubšej hornej linky a farebnej  spodnej linky. Takto si viete napríklad aj pekne zvýrazniť farbu  očí, a neverili by ste, ako to dokáže "vytiahnuť" farbu vašej dúhovky a prehĺbiť  pohľad. Keď som sa pozrela do zrkadla s jedným okom nalíčeným ružovými tieňmi z paletky Berry Haute a druhým nalíčeným s paletkou Shades of Jade, oveľa viac mi farba očí vynikla práve pri Shades of Jade. :) S tieňmi z tejto paletky sa mi pracovalo rovnako skvele, prekvapila ma najmä sýtosť  tretieho sivého tieňa, ale rovnako aj krásna modrá s odleskami, ktorá na tej spodnej linke krásne zahrala. :)

 Z paletiek Berry Haute a Shades of Jade som veľmi nadšená, opäť sa mi potvrdilo, že Mary Kay má naozaj kvalitné  paletky očných tieňov s dlhou výdržou. Rovnaké pocity mám aj z tekutej očnej linky vo fixke, tú už hádam ani nemusím ospevovať, pretože to píšem v každom článku, ale je pre mňa naozaj top, pretože sa mi s ňou po dlhej dobe skúšania darí vytvoriť peknú súvislú  linku. Pololesklé rúže by som rada vyskúšala v iných odtieňoch, ktoré neobsahujú toľko trblietok, a verím, že by boli taktiež skvelé, pretože konzistencia  mi vyhovovala na 100%. :) (Odporúčam pozrieť si recenziu u Vierky na blogu - TU , na 3 krásne odtiene týchto rúžov Mary Kay, ktoré neobsahujú toľko shimmeru. :) )

 Zaujali Vás tieto letné novinky Mary Kay? Ktorú paletku očných tieňov by ste zvolili na svoje líčenie Vy - Berry Haute alebo Shades of Jade? Máte už nejaké kúsky z letnej kolekcie doma? :) 


 
Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
 
Majte sa krásne! :)  
 
*Veronika

12 komentárov:

 1. Jsem velice překvapená pigmentaci. Mám takový pocit, že najít pigmentované Stíny, je zázrak... A líčení je nádherné...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To líčenie je veľmi krásne!

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau obe líčenia sa mi veľmi páčia. A velmi ti pristane aj tá čelenka ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Oba looky jsou nádherný, opět se ti to moc povedlo ♥ Přesto já za sebe musím říct, že se mi trošičku víc líbí look s paletkou Berry Haute :)

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezké líčení. Ta první paletka vypadá opravdu skvěle a strašně ti sedne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Wau! Obe líčenia sú nádherné, chcela som vybrať, ktoré sa mi páči viac, ale sama neviem <3

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nádherné líčení, sedne ti:)

  http://windypinkstyle.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. No tak to fialkové líčení je boží, skvěle ti sedne!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. veľmi pekné líčenia :) osobne sa mi asi páči viac to druhé ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť