nedeľa 27. septembra 2020

Nude rose gold makeup :)

klik pre originálnu kvalitu fotiek :)

Ahojte :)

Po pár výraznejších líčeniach, by som vám v dnešnom článku rada ukázala jedno jemnejšie, ktoré vzniklo úplne spontánne, keď som sa chystala na víkendový obed s ocinom. Táto kombinácia  sa mi nakoniec tak zapáčila, že som si ju chcela nafotiť  a ukázať ju aj vám prostredníctvom blogu, a taktiež ak ma sledujete na Instagrame, tak tam ste už klasickú trojicu  fotiek s týmto líčením mohli vidieť už pred týždňom. :)

 Ja osobne mám na sebe rada výrazné líčenia, pretože si myslím, že moje črty tváre to znesú a doslova to niekedy vyžadujú. :) Každopádne sú aj dni, kedy sa mi nechce líčením tráviť veľa času, ale zároveň chcem byť aspoň decentne upravená. Vtedy si spravím klasickú pleťovku, vykontúrujem  si tvár bronzerom, zvýrazním obočie a ďalej volím už len jemné  odtiene očných tieňov a rúžu. Tentokrát som použila rozjasňujúci ružový  očný tieň s trblietkami do vnútorného kútika oka, a do vonkajšieho kútika a do záhybu som aplikovala matný hnedý  očný tieň, ktorý líčeniu dodal celistvosť. Vynechala som akúkoľvek linku a naniesla som iba jemnú vrstvu maskary. K takto jemne nalíčeným očiam som zvolila nude tekutý  rúž, ktorý som pretrela jednou vrstvou lesku

V spojení s nedbalým drdolom a rose gold šperkami si myslím, že vytvárajú pekný, takmer až svadobný  look. :) Čo vy na to? :)

Páčia sa vám rose gold odtiene?

Aké líčenie volíte, keď sa chcete iba jemne nalíčiť?

Na akú príležitosť by ste zvolili toto moje líčenie?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

4 komentáre:

 1. Krásné líčení, jemné a tobě moc sluší :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné jemné líčení. Hodně se mi líbí odstín rtěnky.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Povedené líčení, odstíny jsou jemné a krásné! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak toto je nádhera! Ten rúž a celkovo tento štýl líčenia ti veľmi pasuje :)

  OdpovedaťOdstrániť