streda 15. júla 2020

Je vek naozaj iba číslo? - My birthday makeup :)

Ahojte :)

Zdá sa mi to už ako dávna minulosť, ale v skutočnosti je to iba pár dní od mojich 29. narodenín. Úprimne vám poviem, že po niekoľkých rokoch sa mi práve tieto oslavovali trošičku ťažšie, pretože sú to predsa len moje posledné  2x narodky, a o rok sa zaradím medzi tridsiatničky. :D
Keď som to niekomu, kto so mnou oslavoval tohtoročné narodeniny povedala, tak si len ťukali na čelo a vraveli mi, že som ešte mladá a vek  je predsa iba číslo. Ja s tým sčasti samozrejme súhlasím  a nerobím paniku, ani ma nechytá žiadna kríza. Avšak som typ človeka, ktorý si rád plánuje krátkodobo aj dlhodobo, a napríklad do 30 rokov som si plánovala mať muža, svadbu, dieťa...a takéto tie bežné ciele, ktoré si človek okolo 20 rokov dáva, pretože si myslí, že v tých 30 už bude maximálne dospelý a seriózny. :)


Potom ale roky plynú  ani nevieme ako, a my zistíme, že to, čo sme si plánovali sa musí posunúť ešte o ďalších 5 rokov, alebo prídete na to, že niektoré veci si jednoducho nedokážete  naplánovať, pretože život má pre vás jednoducho inú cestu.
Priznám sa, že mi to trvalo zopár chvíľ, kým som to pochopila  a prestala sa pýtať sama seba množstvo otázok prečo. Ale potom som zistila, že namiesto toho, aby som sa sústredila na to, čo ešte nemám, začnem sa sústrediť  na to, čo vo svojich 29 rokoch už mám.
A to je aj moje narodeninové posolstvo  pre vás, ak sa náhodou rovnako zaoberáte vekom  a tým, čo ste už chceli dosiahnuť a prípadne nedosiahli. Zamerajte sa na to pozitívne  vo svojom živote, a hľadajte šťastie  vo svojom vnútri, bez ohľadu na to, či sa všetko vyvíja podľa vašich predstáv. Pretože s odstupom času zistíte, prečo to takto malo byť. :)


A teraz už poďme k samotnému narodeninovému makeupu, ktorý som tentokrát zvolila trošku výraznejší  a smokey eyes som skombinovala s výrazným matným rúžom. Na oči som použila kombináciu béžového trblietavého  očného tieňa spolu s tmavohnedým, ktorým som dosiahla dymový efekt líčenia. Pre výraznejší dojem sa dá pokojne použiť ešte očná linka, avšak mne sa k takémuto líčeniu len málokedy chce ju ešte aplikovať, pretože mi to príde potom už too much vzhľadom na sýty  rúž na perách. Ten som použila iba v jednej vrstve, ale je naozaj výrazný  a pri takto nalíčených očiach a bielom outfite pekne vynikol.


Páči sa vám takáto kombinácia dymových očí a výraznejšieho rúžu?
Aký názor máte na vek vy? Je to podľa vás iba číslo?
Aké predstavy a plány ste si v mladšom veku dali a teraz sa na nich zasmejete?

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

3 komentáre:

  1. Krásny makeup! Ten rúž sa ti veľmi hodí! Ja túto tému v mojej hlave poslednú dobu rozoberám veľmi často. Podľa mňa sme veľmi tlačený spoločnosťou dávať si tieto ciele ako do 30ky budem mať manžela, budem riešiť rodinu, budem finančne zabespečená. A hrozne ma to hnevá, že to takto máme nastavené ako keby od narodenia v hlave. Podľa mňa každý má svoje vlastné tempo, svoju vlastnú cestu a tak by to asi malo byť. Ja sa to stále učím, ale verím, že to raz príde. Že budem schopná žiť stopercentne v prítomnosti.
    xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Všetko najlepšie k narodeninám :). Na mňa doľahla mierna depresia pred 30-tkou, ale našťastie to rýchlo prešlo :D. Tiež som to mala inak rozplánované, ale myslím, že vôbec nevadí, že to tak nie je :). Všetko príde vtedy, keď má, len si treba užívať ten prítomný okamih, keďže sa už nebude opakovať.
    <a href="http://www.lifeinpicturesbylu.com/”>LIFE IN PICTURES BY LU</a>

    OdpovedaťOdstrániť