sobota 14. marca 2020

Stay strong, stay positive ! :)

Ahojte :)

Dlho som premýšľala nad tým, či je vhodný čas na zverejnenie líčenia  na blogu, ktoré som mala pripravené od minulého týždňa. Avšak potom som dospela k tomu, že negatívnych  a dovolím si povedať, že až "strašidelných" správ sa na nás valí celý deň z každej strany, a je dobré nájsť si aspoň pár minút na odreagovanie, iné myšlienky a relax mysle. Tým samozrejme situáciu nezľahčujem  a rovnako ako všetci, si uvedomujem jej vážnosť, a naozaj nikdy by som si nemyslela, že niečo takéto vo svojom živote zažijem. Ono, ak sa vo svete niečo deje, vojny, epidémie, teroristické útoky...ale osobne sa nás a našej krajiny netýkajú, tak si ten pocit ani nevieme predstaviť. Teraz sa nás to však týka, a nám nezostáva nič iné, iba byť zodpovední , tolerantní, a hlavne držať spolu, pretože iba spolu  to dokážeme prekonať. Zámerne nepoužívam konkrétne výrazy  a pomenovania, pretože chcem, aby ste si na mojom blogu oddýchli, prišli na iné myšlienky  a aspoň na pár chvíľ sa "vytrhli z reality"

Ako som spomínala, toto líčenie  mám nafotené od minulého víkendu, a inšpirovalo  ma k nemu nádherné slnečné  počasie, ktoré vtedy vonku bolo. Mala som za sebou 2 hodinovú prechádzku  v prírode, ktorá ma neskutočne dobila pozitívnou  energiou, a tak keď som prišla domov, v mikine a legínach, rozhodla som sa spraviť líčenie v bronzových  odtieňoch, po dlhej dobe s očnou linkou a na moje prekvapenie sa celkom k tomuto športovému looku hodilo. :)


Okrem líčenia očí a pier, som sa pohrala aj s kontúrovaním  tváre, a okrem štandardných lícnych kostí som bronzerom  vykontúrovala aj nos a bradu, a celé líčenie potom pôsobilo trošku kompaktejšie. Na celé očné viečko som aplikovala matný hnedý  tieň a na pohyblivú časť viečka som potom vklepkala trblietavý ružový  očný tieň. Spolu s odleskami  v bronzeri potom celé líčenie na slnku vyzerá krásne trblietavo. Ako som spomínala, po dlhej dobe som aplikovala aj hornú očnú linku, a na spodné viečko som potom naniesla už iba maskaru. Takéto farby veľmi pristanú zeleným  očiam, ktoré v nich pekne vyniknú. Na záver som na pery  namiesto rúžu naniesla nude  ceruzku, ktorou som ich celé vyplnila, a líčenie bolo hotové. :)


Ako sa vám páči toto líčenie v bronzových odtieňoch?
Líčite sa niekedy podobne?
Kedy máte väčšiu chuť experimentovať v líčení? 

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

3 komentáre: