pondelok 9. decembra 2019

Zimné líčenie with love from Mary Kay :)

Ahojte :)

Možno ste už postrehli na mojom Instagrame, že som sa túto stredu mala možnosť opäť zúčastniť predvianočnej  tlačovej konferencie  kozmetiky Mary Kay. Na tieto stretnutia sa vždy mimoriadne teším, pretože na nich vládne priateľská atmosféra, máme možnosť vyskúšať si všetky skvelé novinky  medzi prvými a po takto strávenom dopoludní  mám vždy skvelo naštartovaný celý deň. :)
O tom, ako stretnutie  prebiehalo a čo všetko sme sa dozvedeli, si môžete prečítať v spomínanom poste na Instagrame. V tomto článku  by som vám chcela napísať hlavne o produktoch, ktoré sme si z tlačovky odniesli na testovanie. A že to boli naozaj také malé Vianoce  sa presvedčíte na nasledujúcich fotografiách. :)
Ako môžete vidieť, dievčatá z Mary Kay k nám boli opäť veľmi štedré a v taštičke sa ukrývali viaceré stálice, ale aj novinky  tejto kozmetiky. Naozaj som bola prekvapená, ako nás touto nádielkou  vybavili na full face makeup, ktorý uvidíte o chvíľu v tomto článku. :)

Novinkou v kozmetike Mary Kay  sú vylepšené TimeWise 3D podkladové bázy, pri ktorých sa priznám, že som bola spočiatku trošku skeptická, pretože predošlé som príliš nepoužívala. Avšak tieto si ma doslova získali! Ponuka odtieňov  týchto podkladových báz je naozaj široká, na výber máte matné  alebo rozjasňujúce  podľa typu vašej pleti. Taktiež si podľa podtónu  pleti viete vybrať studený, teplý alebo neutrálny, a aby toho nebolo málo, ďalej si viete vybrať aj intenzitu  odtieňa. :) Znie to možno komplikovane, avšak ak budete mať pri sebe takú super pomocníčku, akú sme mali my na tlačovke - našu skvelú Dorotku Harakaľovú, tak to určite bude rýchly a správny výber. Mne Dorka vybrala zmatňujúci odtieň Beige W 180, a musím povedať, že až takmer vo svojich 30 rokoch som objavila makeup, ktorý dokonale sedí mojej pleti! :) Odkedy som si ho odniesla zo stretnutia domov, nepoužívam iný. Sedí mi nielen odtieňom, ale aj vlastnosťami. Je krásne krémový, prirodzený, ľahučký na pleti, nevytvára fľaky, vydrží celý deň ... mohla by som pokračovať ešte s ďalšími pozitívami, avšak samé sa o tom presvedčíte na fotkách líčenia  na konci článku. Rozhodne odporúčam tieto podkladové bázy vyskúšať, pretože si každá určite nájdete ten presný odtieň  pre vašu pleť. :)

V taštičke sa nachádzala aj kolekcia štetcov  v krásnom puzdre Mary Kay. Kolekcia obsahuje  veľký štetec na púder, menší na lícenku  a 3 menšie štetce na líčenie  očí. Práve tie sa mi momentálne veľmi hodia, pretože som si nedávno vravela, že potrebujem nejaké štetce na očné tiene. Všetky sú úžasne husté  a jemné, a líčiť sa s nimi je doslova relax pre pleť. :) Ja používam štetce Mary Kay  už dlhú dobu, a tak môžem potvrdiť aj ich dlhú bezchybnú  životnosť.

Zo stálic v Mary Kay kozmetike som si v balíčku našla Sheer dimensions  púder/lícenku v odtieni Ribbon Pink s nádherným reliéfom, transparentný  púder, ktorý je už dlho mojou topkou, fixačný  sprej na makeup, po ktorom siahnem vždy, keď robím líčenie na deň, kedy viem, že nebudem mať čas kontrolovať ho, a na záver ďalšia topka - dvojfázový odličovač  očí, ktorý je už veeeľmi dlho best sellerom Mary Kay. :) Písala som o ňom už veľa krát, a pre mňa je to jeden z najlepších  odličovačov, pri ktorých naozaj platí, že stačí kvapka na rýchle odlíčenie bez pocitu pálenia, dráždenia očí a zbytočného drhnutia.

Áno, otvorene sa priznám, že pri rozbaľovaní  paletky očných tieňov Trend Chromafusion  v odtieni Feel Fierce som bola príliš nedočkavá, a tak si to odniesol Pomegranate tieň...Berme to však ako test kvality, pretože počas tejto nehody mi vypadol celý kus tieňa, ktorý neprášil, takže tiene sú naozaj dokonalo namleté  a uložené. ;) Okrem ružového Pomegranate, obsahuje paletka ešte rozjasňujúci tieň Rose gold, metalický Hummingbird a matný sivý Onyx. Ich použitie budete môcť taktiež vidieť v líčení na konci článku.

Okrem kozmetických produktov som si v taštičke našla aj Mary Kay Diár, ktorý aj napriek tomu, že má niektoré texty  po česky, tak pri samotných dátumoch už obsahuje aj slovenský zoznam mien a slovenské názvy mesiacov, slovenské štátne sviatky a podobne. Tento darček  ma veľmi potešil, pretože aj napriek tomu, že už diár na rok 2020 mám, tak ho vždy cca v auguste už celý zničím a kupujem si druhý. Takže tento si dobre odložím  práve na toto obdobie. :)


A tu už môžete vidieť sľubované líčenie  a použitie Mary Kay produktov v praxi. Zvolila som jemné  líčenie vhodné na bežný deň, ale s použitím vrchnej očnej linky a zvýraznenia  očných tieňov si ho viem predstaviť aj na večer. Okrem nafotených produktov som použila ešte MK Perfecting Concealer - korektor pod oči, MK bázu  pod očné tiene, MK maskaru Ultimate (ktorá ma z nejakých čudných dôvodov vždy obchádzala, ale je skvelá! - predĺži, vytočí a zahustí riasy) a na záver na pery jesennú novinku MK - matný rúž Spice of life.

Ďakujem veľmi pekne dievčatám z Mary Kay  za pozvanie, za zorganizovanie opäť skvelého eventu  pre blogerky a samozrejme aj za skvelé produkty, ktoré sme si odniesli a ktoré mi budú ešte dlho robiť radosť  a pripomínať, ako bolo na našom predvianočnom stretnutí skvelo. :)
Budem to opakovať ešte veľa krát, ale spolupráca  s kozmetikou Mary Kay je naozaj dokonalá a nesmierne si ju vážim ! :)

Ako sa vám toto zimné líčenie s Mary Kay produktami páči? :)
Používate pri svojom líčení často ružové očné tiene? :)
Našli ste už váš vhodný odtieň makeupu, ktorého sa nechcete vzdať? :)

 Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 


*Veronika

3 komentáre:

  1. Ty štětce vypadají skvěle, nějaké nové bych zrovna potřebovala :) A líčení se ti moc povedlo! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Event krásný, produkty krásné a líčení samozřejmě taky. Líbil by se mi diář a zrovna sháním nějaké kosmetické štětce. :-)
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť