streda 26. júna 2019

Výrazné líčenie v lete? - paletka AVON mark Rock and Stone :)

Ahojte :)

Ach, ako je to už dlho, čo som na blog pridala nejaký článok. :) Už to budú hádam aj 3 týždne, avšak určite sa vám nemusím ospravedlňovať a pochopíte, že v tomto teple  sa človeku nechce ani len dýchať, nie to ešte fotiť produkty, skúšať ich a sedieť 3 hodiny za počítačom pri písaní článku. :) Verím, že sa nás nájde viac, ktoré to máme tak isto a pochopíme sa. :)

Kozmetické spoločnosti však nezaháľajú ani v lete, a prichádzajú so skvelými novinkami  a sviežimi produktami. O tých, s ktorými prišla kozmetika AVON  som vám písala v poslednom článku, a sľúbila som vám aj líčenie  s paletkou Avon Mark, konkrétne som si vybrala tú výraznejšiu so studenými farbami - Rock and Stone. :) Vedela som, že s jej nude kamoškou Nude Muse by bolo síce líčenie jemnejšie a vhodnejšie na horúce dni, avšak často sa mi stáva, že fotoaparát pohltí takéto jemné líčenia a nevyzerajú tak dobre ako naživo. Preto som sa rozhodla o výrazné dymové líčenie s Rock and Stone paletkou, ktoré na fotkách lepšie vynikne, a priznám sa, že som už cítila veľký "absťák" čo sa týka nejakého výraznejšieho líčenia, keďže moje aktuálne a každodenné  teraz spočíva iba v špirále a maximálne nejakom rúži, aj pri tom som už poľavila. :D Je mi jasné, že takto sa určite nenalíčite zajtra do práce, ale možno vám líčenie poslúži ako inšpirácia  na chladnejšie dni, alebo na piatkový večer. :) Tak už bez rečí, nech sa páči, tu sú fotky môjho výsledného líčenia  s paletkou Avon Mark Rock and Stone. :)


S paletkou a samotnými tieňmi  sa mi pracovalo veľmi dobre. Až neskôr som si všimla, že sa dajú použiť aj namokro. Ja som ich používala klasicky nasucho, a aj tak si myslím, že majú skvelú pigmentáciu, dajú sa dobre vrstviť a nefľakatia. Najskôr som na celé pohyblivé viečko naniesla tmavomodrý  tieň, ktorý má jemné trblietky, ktoré však troška zanikli, čo je škoda. Myslela som si, že tento tieň bude taký pekný glitrový. :) Do záhybu oka som ďalej aplikovala zlatý  tieň, ktorý som zapracovala do modrého a jemne ho tak vytieňovala. Rovnako som tento tieň naniesla aj do vnútorného  kútika na rozjasnenie. Nakoniec som použila ešte béžový  matný tieň pod obočie, aby líčenie nepôsobilo tak ostro. Pre zvýraznenie som ešte naniesla vrchnú čiernu očnú linku  a dve vrstvy maskary. Spolu s jemným staroružovým  rúžom bolo líčenie za pár minút hotové. :)

Ako sa vám páči takéto výraznejšie líčenie? :)
Poznáte paletky Avon Mark? :)
Líčite sa v týchto horúcich dňoch tak ako predtým? :)

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

5 komentárov: