nedeľa 14. apríla 2019

Čo ma zaujalo z aktuálneho jarného katalógu Oriflame 6/2019 ? :)

Ahojte :)

Tri týždne od poslednej kampane Oriflame  zbehli ako voda, a my máme možnosť nahliadnuť a opäť si vyberať skvelé novinky z najnovšieho katalógu 6/2019 ( online TU ). Priestor na to je od 08.04. do 28.04.2019, avšak tentokrát sa to oplatí o trošku viac, pretože Oriflame spustil Veľkonočnú súťaž ( viac info TU ), v ktorej máte možnosť vyhrať skvelé ceny.

Za každý 25€  nákup ste zaradené do žrebovania  napríklad o robotický vysávač, kávovar, kuchynský robot, fitness náramok a iné fantastické ceny ako stvorené pre každú ženu. Žrebuje sa denne  a na záver žrebovania môžete vyhrať hlavnú cenu - Hyundai i20 ! :) Podľa mňa to znie super, dokonca ste zapojené za každých 25€, čiže ak nakúpite za 50€, tak máte dvojnásobnú  šancu vyhrať. :) Zapojíte sa? Aby ste mali výber ľahší, napíšem vám pre inšpiráciu  o produktoch, ktoré mňa zaujali najviac. :)

NOVINKA
peelingový sprchový gél s mätou a malinami Love Nature
( strana 8-9, kód 33330, 500ml, 4,99€ )
Radu Love Nature  som si z Oriflame veľmi obľúbila, a či už som mala možnosť otestovať šampóny, sprchové gély alebo pleťovú kozmetiku...vždy som bola spokojná. :) Preto som si hneď z prvých stránok katalógu objednala tento veľký  500ml sprchový gél s peelingovými zrniečkami, čiže také 2v1 pri sprchovaní. :) Čo ma potešilo najviac je vôňa tohto produktu. Je krásne svieža, osviežujúca  a prebudzujúca pri rannej sprche. Mám stále chuť ten gél aj zjesť :D, lebo mi pripomína mojito  alebo niečo podobné. :) Peelingové zrniečka sú jemné, nemusíte sa báť prílišnej drsnosti. Pení taktiež veľmi dobre už v malom množstve, takže nie je čo by som mu vytkla. :)

guľôčkový antiperspiračný dezodorant North for MEN Recharge
( strana 95, kód 32013, 50ml, 2,49€ )
Pri výbere z katalógu 6/2019 som myslela aj na priateľa, a objednala som mu túto guličku  z kolekcie North for MEN Recharge, ktorá má krásnu vôňu, i keď priznám sa, že mne tak 90% pánskej kozmetiky vonia rovnako. :D Pokiaľ nejde o nejaký extrém, ktorý to v tomto prípade nie je, a ak si vybavíte typickú  pánsku vôňu, tak takú má táto gulička. :) Myslím, že ako prekvapenie  len tak pre priateľa/manžela/brata alebo kohokoľvek vo vašom okolí je to milá pozornosť. :) Kolekcia North for MEN  obsahuje veľa ďalších produktov (šampón, pena na holenie, mydlo...), takže radosť môžete spraviť aj viacnásobnú. :)

slnečné okuliare True Brow
( strana 114, kód 37708, 9,99€ )
K sa rozhodujem medzi rôznymi slnečnými okuliarmi, siaham často po plastových, i keď sa mi vizuálne viac páčia kovové. Tie plastové mi prídu viac praktické. Používam ich aj ako provizórnu čelenku, keď mi vadia vlasy v tvári, a do tých kovových sa mi vždy zamotajú. :) Preto bol výber jasný aj v tomto prípade, a objednala som si slnečné okuliare True Brow, ktoré majú krásnu ružovo-hnedú  kombináciu, takže nie sú príliš tmavé a svet je cez ne častokrát oveľa krajší  ako v skutočnosti. :) Tradične vám prídu v látkovom puzdierku  s handričkou, čo je skvelé, pretože sa vám nikdy nedoškriabu. Sú trošičku väčšie, čo umocňuje aj hrubší vrchný rám, takže ak nie ste fanúšičkou takýchto "mucha-puk" okuliarov, tak radšej opatrne. :) Inak im nie je čo vytknúť. :)

vreckové zrkadielko Giordani Gold
( strana 139, kód 28292, 2,99€ )
Ako sa to hovorí, že obuvníkove deti chodia bosé? :) Tak to sa potvrdzuje  aj v mojom prípade, pretože som do nedávna chodila stále bez zrkadielka v kozmetickej taštičke. Doma sa líčim pri väčšom a keď som sa počas dňa potrebovala prepudrovať, vždy som si od niekoho pýtala, alebo som používala tie pribalené  k púdru. Keď som si ale kúpila nové balenie púdru, kde zrkadielko nie je, normálne ma to vystrašilo, aké budem teraz používať. :D Pri katalógu Oriflame 6/2019 som teda neváhala a hneď som si vybrala toto Giordani Gold, ktoré je praktické, elegantné a zlatá časť je klasická a menšia čierna má zväčšovacie  zrkadielko. :) Trošičku sa mi časom špiní  ten čierny povrch, pretože je matný  a taký "protišmykový" a chytajú sa na neho špinky, ale dá sa to vlhčenou vreckovkou vyčistiť. :)

Ktoré produkty z katalógu Oriflame 6/2019 vás zaujali najviac? :)
Zapojíte sa do Veľkonočnej súťaže? :)

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

3 komentáre:

  1. Hezké novinky :) Mě zaujal ten sprchový gel, určitě krásně voní a ty brýle vypadají super :) na soutěž ráda mrknu :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten sprcháč vypadá pěkně, já bych si vybrala tu levandulovou verzi :-)

    OdpovedaťOdstrániť