streda 6. februára 2019

Trojica produktov kozmetiky Oriflame, ktorá ma zaujala - katalóg 3/2019 :)

Ahojte :)

Dnes by som vám opäť rada priniesla zopár informácii o novinkách kozmetiky Oriflame, konkrétne o trojici produktov, ktoré som si vybrala na testovanie z katalógu 3/2019, ktorý je k dispozícii od pondelka 4.2. do 24.2.2019  (online TU). :) Už takto na úvod článku vám prezradím, že som zase raz mala šťastnú  ruku, a vybrala som také produkty, ktoré ma príjemne  prekvapili a predbehli moje očakávania. :)
Poďme sa na ne ale pozrieť podrobnejšie. :)


Prvým produktom, ktorý som si vybrala je novinka  nachádzajúca sa na prvých stranách Oriflame katalógu. Ide o rúž The ONE Colour Stylist Ultimate  s novou receptúrou, ktorý sľubuje vysoké krytie, hydratáciu, trvácnosť a krémový vzhľad pier. Všetky tieto informácie môžem len a len potvrdiť. Spočiatku som sa obávala, aký tento rúž naozaj bude, pretože som konkrétne s touto radou The ONE  doteraz nemala až také dobré skúsenosti, ale túto novinku som si zamilovala! :) Prišiel mi v odtieni Plum Elegance, čo je nádherná sýta farba, mrzí ma, že na fotke pier je trošku skreslená, pretože v skutočnosti je tmavšia  a taká chladnejšia ( na fotke na ruke je farba presnejšia ). Každopádne stačí jeden ťah rúžom, a vyčarujete si naozaj sýtu  farbu, prekrytie a krásny zamatový  vzhľad pier. S postupom času sa samozrejme trochu vytráca, ale hodnotím ho jednoznačne ako najlepší  rúž The ONE doteraz. Môžete si všimnúť aj jeho zvláštne zrezanie  do takého špica, ktorým sa skvele vytvárajú kontúry  a celou plochou potom nalíčite zvyšok pier. Nový Colour Stylist Ultimate určite odporúčam  aj vďaka veľkému výberu odtieňov  a získava u mňa 10/10. :) 
( strana 3, 35175 Plum elegance, 4,99€ )


Druhou novinkou je penový  sprchovací gél zo známej rady Swedish Spa, ktorú som si túto zimu zamilovala. :) Nesklamal ma ani tento sprchovací gél, ktorý je po vytlačení z nádobky iba chvíľku ako klasický  gél, ale po styku s vodou sa mení na bohatú objemnú  penu, s ktorou je radosť umývať sa. Má nádhernú vôňu, rovnako ako ostatné produkty z tejto rady, takže ak ich postupne všetky použijem, pokožka je krásne prevoňaná, vyživená a hydratovaná. :) Nesmiem zabudnúť spomenúť aj nádherný dizajn produktu, ktorý je ozdobou kúpeľne. Ak sa rozhodnete pre tento produkt, určite nebudete sklamané. :)
( strana 9, 34023, 200ml, 4,99€ )


Posledný produkt, ktorý som si z Oriflame katalógu 3/2019 vybrala je nekozmetický a je to táto pašmína Odette. Pozerala som na ňu už v predošlom katalógu, a až v tomto na ňu prišiel čas. :) Odette je naozaj veľký hrejivý  šál, ktorý je z jednej strany viac béžový a z druhej viac do ružova. Dá sa do neho dobre zabaliť  a keď som raz prechádzala do práce a bola strašná zima, tak som si ho dala ešte aj na hlavu a skvele poslúžil proti vetru. :) Jediným maličkým mínusom  je, že púšťa bavlnky a treba ho asi prvýkrát oprať, aby ste potom 10 minút neodchlpovali čierny kabát od bielych bavlniek ako ja. :) Každopádne som na neho dostávala komplimenty  vždy, keď som ho mala na sebe. :)
( strana 79, 31637, 14,99€ )

Ktorý z produktov Oriflame z katalógu 3/2019 vás zaujal najviac? :)
Používate sprchovacie peny, alebo ostávate verné klasickému gélu? :)

Majte sa krásne :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 

*Veronika

4 komentáre:

  1. Rúž má nádherný odtieň a aj tá sprchová pena vyzerá dobre :)
    What A Fancy World

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Líbí se mi odstín rtěnky, ale taky nemám moc dobrou zkušenost s dekorativní kosmetikou od The one, tak jsem ráda, že se jim tahle novinka povedla. :-)
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť