štvrtok 9. augusta 2018

Ktoré z letných AVON produktov sa oplatí vyskúšať? :)

Ahojte :)

Pred nejakým časom mi domov dorazila nádielka  produktov kozmetiky AVON, ktoré sú ako stvorené na horúce letné  dni, ktoré práve zažívame. :) Hneď som sa pustila do ich testovania, aby som vám mohla čím skôr napísať článok. Už vopred prezradím, že pôjde prevažne o pozitívnu recenziu, a že ma AVON zase raz príjemne prekvapil. :)
Tak sa na to poďme pozrieť. :)

Ako prvé som testovala produkty na telo, konkrétne telový sprej s vôňou hrušky a pivónie a sprchovací krém Happiness. Tešila som sa viac na telový sprej, pretože v týchto dňoch stále nosím nejaký v kabelke  a keď mi je teplo, tak sa ním osviežim. Naozaj to pomáha, pretože ak vám na takú navlhčenú pokožku fúka vietor, tak sa príjemne schladíte. :) Pri tomto od Avonu mi trošku prekáža príliš výrazná  vôňa, ktorá však po chvíľke vyprchne. Nosila som ho so sebou na 3-dňovom výlete  v Prahe, kde sme po celý čas chodili po meste pri minimálne 30 stupňoch, a obstál super. :) Do Prahy so mnou cestoval aj druhý spomínaný produkt - sprchovací krém Happiness. Ak sa divíte prečo krém  a nie gél, tak je to preto, lebo konzistencia  tohto krému je redšia. Povedala by som, že sa až leje z nádobky, na čo som si musela zvyknúť a vytláčať ho opatrne. Každopádne vôňa je veľmi príjemná, svieža a pokožku mi nezanecháva suchú, čo je pre mňa najpodstatnejšie. :) Z týchto dvoch produktov môžem s kľudným svedomím odporučiť  oba. :)

Ďalším produktom, ktorý by som zaradila medzi prvé  priečky mojich must have letných  produktov je BB krém. Tento od Avon je z rady Nuttra effects  a obsahuje výťažok z pšenice a čajovníka. Vybrala som si odtieň medium, ktorý na moju tmavšiu a už opálenú pleť veľmi dobre sadol. Mám taký pocit, že som ho už kedysi mala, pretože pri jeho aplikácii som si vravela, že takéto niečo som už používala. :) A bola som spokojná aj tentokrát, pretože mi poskytol jemné krytie, pleť nezaťažil, ale ju pekne zjednotil  a rozžiaril. Na letné dni určite odporúčam všetkými desiatimi. :)

Z rady Avon Mark  som testovala úžasnú paletku očných tieňov Epic Intense Boho Chic  a intenzívny rúž Epic Lip  v odtieni Sangria Shock. Ak by som mala vybrať lepší produkt z týchto dvoch, tak by to o malý malilinký kúsok bola paletka 4 očných tieňov Boho Chic, pretože ma príjemne šokovala a prekvapila. Nečakala som takú intenzitu  a sýtosť tienikov, výdrž a krásne farby. :) Ja mám s týmito quatro paletkami Avon len dobré skúsenosti a dokonca jednu neutrálnejšiu používam na každodenné  líčenie do práce, takže k nej určite pribudne aj táto v odtieni Boho Chic, kde sú farby  pekne nakombinované a ozvláštnia každé bežné líčenie. :)
Čo sa týka rúžu, priznám sa, že som sa pri ňom veľmi obávala, pretože s Avon mark  rúžmi nemám vôbec dobré skúsenosti, a predošlé som hneď posunula ďalej, pretože mi vôbec nesadli. Avšak tieto nové Epic Lip  sú už o pár levelov vyššie. :) Ich intenzita je dokonalá, kryjú pekne rovnomerne už v jednej vrstve, samozrejme trošku sa otláčajú, ale nie je to nič hrozné. Odtieň Sangria Shock  je krásny bordovo-fuchsiovo-malinovo... neviem aký :D, avšak so studeným  nádychom. :) Preto je to príjemná zmena  oproti všetkým mojim doterajším rúžom, ktoré sú do teplého tónu. :)

Posledným testovaným produktom je niečo, čo je v mojom živote asi prvýkrát. :D Ide o vodoodolný ochranný balzam  na pery s SPF 30. Nikdy som sa nejak špeciálne pri natieraní sa opaľovacím krémom nesústredila na pery, pretože som si celú tvár pretrela rovnakým krémom ako na telo. Preto som takéto niečo chcela vyskúšať a začať venovať pozornosť  aj perám, ktoré môžu pri týchto horúčavách tiež trpieť a vysúšať sa. Takýto balzam sa dá podľa mňa využiť aj na lyžovačke v zime, kedy vás tiež dokáže slniečko dobre spáliť, takže určite odporúčam  mať doma aspoň jeden takýto balzam. :)

Ktorý zo spomínaných produktov vás zaujal najviac? :)
Máte niektorý z nich doma? :)
Používate v lete špeciálny balzam na pery proti slnku? :)

Majte sa krásne. :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 


*Veronika


1 komentár:

  1. Ty tělové spreje mám od Avonu hrozně ráda, tykže mě zaujal i tento :) a dekorativka vypadá zase skvěle :) Avon mám moc ráda :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť