nedeľa 1. júla 2018

Kto vyhral Oriflame Love Nature - Beauty Kit? :)

 Ahojte :)

Ako víkendujete? :) Mňa trošku prekvapili nižšie teploty, ale keďže v aute nemám klimatizáciu, tak mi to aj padlo vhod. :D Avšak ďalší týždeň ma čaká už spomínaná dovolenka, takže len nech sa cez týždeň pekne otepľuje. :)

Dnes by som rada vyhlásila víťazku  súťaže, ktorá do včera prebiehala na blogu v tomto  príspevku. :) Som rada, že ste sa počas dvoch týždňov zapájali, a bez zbytočných zdržovačiek vyhlásim víťazku Oriflame Love Nature Beauty kitu, ktorý obsahuje 3 produkty určené na pleť. :) 
 
Žrebovala som pomocou môjho obľúbeného random.org, v ktorom sa šťastie usmialo na komentár číslo 16, a teda na Petgu Fektus, ktorú po zverejnení článku budem kontaktovať. :)  
Gratulujem! :)

Ďakujem všetkých vám, ktoré ste sa zapojili. Som rada, že vás súťaž zaujala, že sledujete  a komentujete moje články, a preto sa určite čoskoro môžete tešiť na nejakú ďalšiu malú súťaž. :)

Majte sa krásne. :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 


*Veronika

5 komentárov:

  1. Jeeeee ja mám radosť , ďakujem krásne :)
    A tak ma zaujímalo ako asi môže voňať táto ovocná sada a predsa sa mi pošťastilo.Milé od teba , že si sa takto podelila a dala aj nám niečo do súťaže :) Idem rýchlo odpísať na email :D

    OdpovedaťOdstrániť