sobota 20. januára 2018

EVENT: Šťavnaté VIP raňajky s Mary Kay - predstavenie noviniek :)

Ahojte :)

Ako trávite víkend ? Aj u vás tak veľmi sneží? :) Je to vtipné, keď si uvedomím, že ešte pred dvoma dňami bolo slnečno  a pomerne teplo, a dnes ako keby prišli druhé Vianoce. :) Avšak teším sa, že práve vo štvrtok bolo počasie príjemné, pretože som mala možnosť opäť sa zúčastniť skvelých produktových VIP raňajok  s kozmetikou Mary Kay, o ktorých by som vám rada napísala pár slov v tomto článku. :)


Ak môj blog čítate dlhšie, tak vám určite nemusím opakovať, ako sa vždy na stretnutie v Mary Kay teším. Ak by som mala zhodnotiť celú moju spoluprácu  s kozmetikou Mary Kay, dovolím si povedať, že je najlepšia  zo všetkých. Nie je to len preto, lebo ich produkty  milujem, ale práve pre tú atmosféru, ktorú máme po každé na blogových eventoch. Cítim sa v Mary Kay vždy ako doma, alebo ako keby som šla na stretnutie s kamoškami. :) Preto sa veľmi teším, že aj tentokrát sa mi podarilo uvoľniť z práce (i keď to nebolo jednoduché), pretože to skvelé dopoludnie  za to určite stálo, a ja som bola výborne naladená ešte po celý zvyšok dňa. :)


Tentokrát boli raňajky nie len o predstavení nových produktov, i keď samozrejme aj s tými sme sa zoznámili, ale špeciálnym hosťom bola Katka z blogu Dream and live, ktorá nám v krátkosti ukázala, ako vytvoriť pekné fotky na svoj Instagram či blog, špeciálne sme sa venovali technike "flat lay", čo je vlastne fotenie produktov alebo predmetov zhora v domácom prostredí, ktoré si ale pomocou rôznych doplnkov viete doaranžovať tak, aby síce vynikol hlavne produkt, ktorý chcete primárne odfotiť, ale okolo neho môžete ešte poukladať hocičo iné a vytvoriť tak príjemnejší a "útulnejší" dojem z fotografie. Ak si pojem flat lay vyhľadáte na internete, tak nájdete určite kopu rôznych takýchto fotiek, a zistíte aké to vlastne sú. :) Mne sa takéto fotky veľmi páčia, nakoľko pri fotení kozmetiky  je to asi najlepší spôsob zachytenia produktov, pričom môžete ostatné doplnky stále meniť a vytvárať tak aj v stej recenzii krému originálne  a iné fotky. :) Preto som si túto prednášku od sympatickej Katky, ktorú som doteraz bohužiaľ nepoznala, rada vypočula, a už som jej pravidelný fanúšik, pretože jej fotografie sú naozaj nádherné! Ak ju tiež ešte nepoznáte, tak si rozhodne pozrite či už jej blog, alebo Instagram. :) 


Počas celého priebehu raňajok s Mary Kay  sme mali možnosť občerstviť sa chutnými  drobnosťami, ktoré pre nás kočky prichystali. A keďže raňajky mali názov "šťavnaté", tak sme si tu našli rôzne ovocné  šťavy, čerstvé ovocie, chlebíčky, košíčky, a tradične aj Mary Kay cupcakes, ktoré sú vždy dokonalé! :) Poslúžili nám neskôr aj ako dekorácia, keďže sme raňajky mali spojené aj s malým workshopom, a dostali sme za úlohu vytvoriť nejakú peknú fotku kozmetického produktu, pričom sme mohli použiť všetko, čo bolo aktuálne v miestnosti, či už to boli kvety, stužky, alebo samotné cupcakes. :) 

môj pokus o flat lay fotku :)

Musím povedať, že na produktových VIP raňajkách som sa cítila veľmi príjemne  a uvoľnene, som rada, že som opäť stretla Katku a Evku z Mary Kay, ostatné skvelé kočky blogerky, hlavne moju milú Vierku, s ktorou sa naše cesty spojili práve na raňajkách s Mary Kay ešte asi pred rokom, za čo som veľmi vďačná :),  a nesmiem zabudnúť aj na Dorotku, ktorej šikovnej ruky nám boli opäť k dispozícii na nalíčenie. :) 

<3

Stretnutie ubehlo veľmi rýchlo, a my sme sa po pár hodinách pobrali do bežnej reality všedného dňa. :) Avšak všetky s úsmevom na tvári a s príjemným pocit, navyše aj s taštičkou  plnou noviniek, konkrétne celou novu radou Satin Body, o ktorej vám čoskoro napíšem článok, pretože som k nej písala aj svoj malý tip v aktuálnej Knihe o kráse (odkaz TU), s úžasnými 12 štvorčekmi TimeWise  aktivátora s vitamínom C, o ktorých chystám samostatný článok, aby ste sa o tejto prelomovej novinke dozvedeli viac, a so skvelou fľaškou  na vodu, ktorá obsahuje aj priehradku na ovocie, a bola špeciálne vytvorená pri príležitosti uvedenia aktivátora vitamínu C. :) Určite preto sledujte blog aj naďalej, pretože ja už sa neviem dočkať, kedy vám o týchto skvelých novinkách  napíšem podrobnejšie recenzie. :)


Na záver by som sa chcela veľmi pekne poďakovať  Mary Kay za pozvanie, za úžasnú atmosféru, ktorú sme všetky spolu vytvorili a hlavne za skvelú spoluprácu, ktorá mi robí nesmiernu radosť. :) 

Čo vravíte na novinky kozmetiky Mary Kay? :) 
Už ste si ich stihli pozrieť, prípadne niektoré už aj vyskúšať? :) 
Na recenziu ktorej z nich sa tešíte najviac? :) 

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :) 


Majte sa krásne :)


*Veronika

11 komentárov:

 1. Ahoj. Tie novinky vyzerajú super 😊 Inak veľmi pekný event. Od Mary Kay som ešte nič neskúšala aj keď ma táto značka dosť láka.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný event! Urobila si naozaj peknú fotku, mne osobne sa tento typ fotiek veľmi páči :) Občerstvenie na evente vyzerá veľmi chutne

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Novinky vypadají hezky. Zkušenosti s touhle značkou nemám, ale musel to být skvělý event. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to musela byť elmi príjemná akcia. Strašne sa mi páči, ako to tam mali všetko naaranžované a pripravené. To je radosť pozerať. Novinky vyzerajú zaujimavo všetky, som zvedavá na recenzie.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Novinky vypadají opravdu hezky :) Určitě to musela být příjemná akce. Moc se mi líbí, jak je vše sladěné do posledního detailu. Od této značky mám pár produktů a nemohu si stěžovat.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já vždy obdivuju hlavně to občerstvení :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Flatlay fotky mám moc rada a vždy ich obdivujem. Katkina prednáška by ma veľmi zaujímala, isto to bolo skvelé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Rada som ťa po dlhej dobe videla! <3

  OdpovedaťOdstrániť