streda 6. decembra 2017

Vyhodnotenie Mikulášskej súťaže s Avonom ! :)

Ahojte :)

Hneď na úvod vám všetkým prajem krásneho Mikuláša. :) Dúfam, že ste si ráno našli v čižmách čo najväčšiu nádielku a žiadne uhlie. :) Som rada, že vyhodnotenie súťaže s Avonom o 5 špirál, do ktorej ste sa mohli zapájať TU, som si určila práve v deň Mikuláša. Môžem vám takto aspoň spraviť radosť, a okrem sladkostí vás potešiť aj kozmetikou. :)

Teším sa, že sa vás zapojil taký hojný počet, že sa vám súťaž páčila, dokonca ste ju mnohé aj zdieľali na svojich profiloch, čo si veľmi cením. :) Avšak víťazka mohla byť iba jedna, a tentokrát som pomocou random.org  vyžrebovala z pomedzi 61 komentárov č. 18, pod ktorým sa skrýval ten od Simonky Dúbravovej  ! :) Gratulujem ! :)  
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za váš záujem v súťaži, za vašu podporu na blogu, všetky komentáre a nové odbery blogu. :) Určite budem už teraz premýšľať nad nejakou ďalšou súťažou, ktorou by som vám spravila radosť. :)


Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 

*Veronika


1 komentár: