sobota 21. októbra 2017

#VIPranajkyMaryKay : Predstavenie noviniek na jeseň a zimu - v hlavnej úlohe Multimasking :)

Ahojte :)

Tento utorok pre mňa nebol bežným pracovným dňom, ale bol niečím špeciálny, pretože Mary Kay nás opäť pozvalo na VIP raňajky pri príležitosti predstavenia nových produktov na jeseň a zimu
Okrem toho nám však bola predstavená aj nová technika používania pleťových masiek - multimasking, o ktorej vám bližšie napíšem v článku. Musím vám povedať, že úplnou zhodou okolností si práve teraz multimasking robím, takže by som asi nenašla vhodnejší čas na písanie tohto článku. :)


Posedenie sa konalo v sídle Mary Kay v Bratislave, kde sa už začínam cítiť ako doma, keďže posledné stretnutia sa konali práve tu, a mňa to veľmi teší, pretože priestory sú to nádherné, presne vo farbách Mary Kay, a vždy sa tu aj s ostatnými blogerkami cítime skvelo. :) Čo ale nie je spôsobené iba priestormi, ale hlavne atmosférou, ktorú vyvárajú Katka s Evkou, pretože ako už v každom článku Mary Kay píšem, sú to neskutočne milé a príjemné osôbky, s ktorými je radosť tráviť nie len predpoludnie, ale kľudne aj celý deň, o čom svedčí najmä to, že sa nám nikdy z Mary Kay nechce odísť. :) 


Katka s Evkou nám ako vždy predstavili nové produkty, tentokrát na jeseň a zimu. Musím povedať, že pre mňa to boli opäť prekvapenia a nadmieru naplnené očakávania, pretože kozmetika Mary Kay príde vždy s novinkami, ktoré potešia moje kozmetické srdiečko. :) Určite vám o nich napíšem samostatný článok, avšak už teraz vám prezradím, že sa môžete tešiť na inovatívnu starostlivosť s pleťovou maskou TimeWise Repair, nádhernú parfumovú vodu Live Fearlessly, a z dekoratívky na opäť nádhernú paletku očných tieňov Rosé Nudes, lak na nechty Rosé Blush a naozaj netradičnú novinku, ktorá je už dlhšiu dobu v kurze - hubku na makeup. :) Samozrejme toto nie sú ani zďaleka všetky novinky, s ktorými kozmetika Mary Kay prišla, a preto si komplet ponuku môžete pozrieť v ich Knihe o kráse TU a na mojich fotkách z eventu :)

Táto nová kolekcia štetcov na očné tiene je nádherná! :) Štetiny sú husté a jemné, a ten dizajn - krása. :)
Nové krémy na ruky v naozaj netradičnej vôni Vanilla Mint a Vanilla Berry. Priznám sa, že viac mi vyhovuje klasickejšia Vanilla Berry. :)
Celá dekoratívna časť noviniek je ladená do ružových tónov, či už pri lakoch na nechty, matných zamatových rúžoch alebo paletkách očných tieňov.
Žiť bez strachu, taký je príbeh, ktorý sa skrýva za touto novou vôňou Live Fearlessly, pretože strach je iba v našej hlave! :)
Samozrejme nesmie chýbať Kimi a Miki, ktorý majú tiež novinku - nádherný detský dáždnik. :)
Ďakujem Betty za tajnú fotku :)
 Hlavnou témou týchto raňajok bol multimasking. Možno ste už o tejto technike aplikácii pleťových masiek počuli, a ak nie, tak vám stručne vysvetlím o čo ide. Je to vlastne postup nanášania jednotlivých masiek na určité časti pleti podľa potreby. Ak máte napríklad mastnejšiu T-zónu, tak na nos, bradu a čelo nanesiete hĺbkovo čistiacu masku s aktívnym uhlím ClearProof, na suchšie miesta na čele a lícach nanesiete gélovú hydratačnú masku TimeWise, na kruhy pod očami a očné okolie aplikujete upokojujúcu očnú masku, a na záver ešte na pery použijete cukrový peeling z kolekcie Satin Lips. :) Samozrejme výber produktov je na vás a závisí od potrieb vašej pleti. Ide však hlavne o to, aby ste si ušetrili čas a nemuseli naniesť najskôr jednu masku, čakať 20 minút, potom ďalšiu na 15 minút a tak ďalej. Aplikujete ich všetky naraz, počkáte 20 minút a všetky naraz zmyjete. :) Aké sme my ženy šikovné a praktické, však? :) Určite sa nemusím pýtať, či pri používaní masiek robíte ešte nejaké ďalšie činnosti, pretože verím že áno! :D My ženy sme jednoducho také, musíme toho veľa stihnúť za krátky čas. :) Preto aj slovné spojenie multimasking, ktoré vzniklo zo známeho multitasking, ktoré určite všetky dobre poznáme. :) Ja sa musím priznať, že som si multimasking veľmi obľúbila, a používam túto techniku často, následne potom aj po zmytí masiek, kedy aj pleťové krémy používam lokálne podľa potrieb jednotlivých častí mojej pleti. :)


Celým priebehom multimaskingu nás previedla šikovná a sympatická Dorotka Harakaľová, ktorá nás už viackrát presvedčila o svojich schopnostiach na eventoch Mary Kay. :) Tentokrát jej modelkami boli Katka z Mary Kay a Alenka z portálu kamzakrasou.sk, ktoré si ochotne nechali naniesť masky a následne ich spolu s Lenkou z blogu Beauty by Lenka nádherne nalíčili s novinkami ale aj stálymi produktami kozmetiky Mary Kay. :) Musím uznať, že dievčatá odviedli skvelú prácu a z Katky a Alenky sa stali krásne dámy nalíčené v ružových romantických tónoch. :)

  
A čo by to boli za VIP raňajky bez skvelého jedla? :) Kočky pre nás pripravili opäť skvelé dobrôtky v podobe chlebíkov, nátierok, ovocia, sladkých  a slaných koláčikov, kávičky a mnoho ďalšieho, z ktorého bola radosť vyberať, i keď niekedy je to skôr škoda zjesť, pretože je to všetko tak krásne nachystané, že je to vlastne väčšia radosť fotiť. :D Blogerky určite pochopia. :D


Veľmi sa teším, že okrem beauty redaktoriek som na evente stretla moje obľúbené beauty blogerky: Dominku, Betty, Alex, Sašku, Lenku a Drew 
( dúfam, že som na žiadnu nezabudla :) ), s ktorými sme mali možnosť prehodiť pár slov o beauty témach, ale aj o súkromí, čo je vždy super, pretože sa máme možnosť spoznať aj viac, nie len cez blogy a sociálne siete. :) Ďakujem kočky a teším sa vás opäť nabudúce :-*


Z eventu sme si odniesli taštičku plnú skvelých noviniek, ktoré potešili moju romantickú dušu, pretože sa nesú v tomto znamení, v staroružových farbách a nádherných baleniach. :) Už som sa pustila do ich testovania, takže sa môžete tešiť na článok, recenzie, líčenia a mnoho ďalšieho čoskoro na mojom blogu. :) 

Chcela by som sa na záver veľmi pekne poďakovať  Katke a Evičke za pozvanie, za vytvorenie nádhernej atmosféry a blogerkám za skvelú spoločnosť na VIP raňajkách Mary Kay! :) Keďže sa teraz pravdepodobne dlhšiu dobu nebudem môcť zúčastňovať  podobných eventov, tak sa teším, že práve s Mary Kay som mala možnosť prežiť ten "posledný". :)

 Skúsili ste už niektorú z noviniek kozmetiky Mary Kay ? Ako sa Vám zapáčili? Stal sa už nejaký vašim obľúbencom? :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 

*Veronika

5 komentárov:

 1. Vyzeralo to tam naozaj dobre a páčia sa mi tie ružové štetce :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkné setkání, tohle je můj sen zažít něco takového. To jídlo vypadá skvěle, asi bych se neudržela a byla bych jak prasátko. Mě by zajímalo jak voní parfém, má krásný flakon.

  Terezah-style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásné fotky a akce musela být super. Líbí se mi ty rtěnky a celkově kosmetika MK je mi sympatická. BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Opäť to vyzerá na vydarenú akciu a mrzí ma, že som tam nemohla byť s vami! Občerstvenie vyzerá dokonale, hneď by som si dala :)) A na novinky som veľmi zvedavá, čo pre nás v Mary Kay vymysleli tentokrát 🙂

  OdpovedaťOdstrániť