utorok 17. októbra 2017

Bláznivé novinky kozmetiky Oriflame - katalóg 15/2017 :)

Ahojte :)

Tri týždne prešli ako voda, a ja by som vám dnes opäť rada napísala o novinkách, s ktorými prišiel Oriflame vo svojom najnovšom katalógu číslo 15-2017, ktorý je v ponuke od 16.10. do 5.11.2017, a ako vždy ho nájdete aj online TU. :) Už v predošlom článku o Oriflame novinkách som vám sľubovala naozaj netradičné produkty, a tak sa nebudem zbytočne rozpisovať, poďme na to. :)

"Móda je svet ilúzie" Nová kolekcia The ONE

Bláznivé odtiene, farebné balenia, netradičné produkty - taká je nová kolekcia kozmetiky Oriflame The ONE, ktorej cieľom je osloviť mladšiu generáciu. Nebáť sa farieb je v líčení veľmi dôležité, pretože tak ako hovorí moja obľúbená veta: "Život je príliš krátky na to, aby sme nosili nudný makeup". :) Súhlasíte? Ja rozhodne áno, a preto som sa potešila, keď som v 15.katalógu Oriflame našla na prvých stránkach paletu očných tieňov The ONE - Smokey, obojstrannú ceruzku na oči v odtieni Green mocha, ceruzku na pery Express, ktorú som zvolila v odtieni Orange crush a prispôsobivý balzám na pery, ktorý som chcela vždy skúsiť. :)

The ONE - paleta očných tieňov Smokey (strana 11, kód 33104, 7,99€)
Pri prvom listovaní nového Oriflame katalógu mi tieto paletky ihneď padli do oka. Maličké balenie obsahuje 8 tieňov, medzi ktorými nájdete aj matné aj trblietavé, spolu s obojstranným pribaleným aplikátorom. Tiene sú označené číslom, podľa ktorého nájdete na vrchnej časti aj návod na líčenie, ak by ste nevedeli ako sa tejto paletky "zhostiť". :) Ak však popustíte uzdu fantázii, tak si s ňou viete vytvoriť krásne denné aj večerné líčenie. Pigmentácia tieňov je stredná, o to lepšie sa s nimi ale pracuje, pretože tvoria pekné prechody a dajú sa kombinovať. Ja som si vybrala túto paletku Smokey, avšak v ponuke je ešte prirodzená Naturelle, alebo bláznivá Vivid paletka. :) Určite ju odporúčam, pretože budete mať pokope 8 tieňov, ktoré viete vždy inak nakombinovať podľa nálady. :)

The ONE - obojstranná ceruzka na oči Green Mocha (strana 11, kód 33253, 2,99€)
Priznám sa, že toto je produkt, do ktorého som nevsádzala veľké nádeje, avšak o to viac ma prekvapil, pretože táto ceruzka je úplne mäkká, silno farbiaca, a super sa s ňou pracuje. S hnedou časťou si viete vytvoriť klasickú hornú alebo spodnú linku, a so zelenou časťou, ktorá obsahuje trblietky, si môžete túto hnedú klasiku ozvláštniť, prípadne ju použiť do kútika na rozjasnenie oka. :) Skvelo sa rozmazáva, takže či už chcete ostrejšie tvary, alebo prirodzené dymové oči, na obe vám ceruzka skvele poslúži. :) Ja som z nej nadšená a prijala by som ju aj v ostatných odtieňoch. :)

The ONE - ceruzka na pery Express Orange crush (strana 12, kód 33188, 3,99€)
Kto už by v dnešnej rýchlej dobe mal čas na používanie balzamu, kontúrky, rúžu a ešte na to aj lesku. :) Preto Oriflame prišiel s krásnymi odtieňmi ceruzky Express, ktorá je v praktickom vysúvacom balení, je tvarovaná do hrotu na dokonalé obrysy pier, má polomatný vzhľad a hydratačné schopnosti vďaka bambuckému maslu a vitamínu E. Čo viac si priať, jedným ťahom sa na vašich perách postará o všetku prácu. I keď musím sa priznať, že mne táto konzistencia až tak nesadla, pretože obzvlášť pri takýchto pastelových odtieňoch sa mi zvykne stávať, že sa rúž ako keby zlieva a vytvára zhluky na perách, čo mi nie je až také príjemné. Myslím, že pri iných odtieňoch by to bolo lepšie. :) Dám mu ešte šancu po peelingu pier, kedy by mohol lepšie priľnúť. :)

The ONE - prispôsobivý balzam na pery (strana 13, kód 33422, 3,99€)
Pamätám si, ako som ešte veľmi dávno čítala článok na tieto prispôsobivé balzamy, ktoré boli na prvý pohľad zelené, ale pri kontakte s perami vytvárali na každých perách iný odtieň. :) Preto som bola zvedavá, aký odtieň vytvorí na mojich perách Oriflame The ONE balzam. Musím povedať, že to bol taký veľmi prirodzený odtieň doružova, skôr nenápadný lesk. Zaujímalo by ma, či niekomu spraví nejaký úplne odlišný, pretože na testovanie som ho dala aj priateľovi, ktorý mal rovnaký odtieň. :D Čo už on nespraví pre priateľku blogerku. :D Každopádne je tento balzam príjemný, ľahký a nelepí. Pery mi pekne zhydratoval a hlavne sa mi do neho nelepili vlasy, čo oceňujem najviac. :D

GIORDANI GOLD

Čo by to bol za výber z Oriflame katalógu, keby som vynechala moju srdcovku - Giordani Gold. :) Produkty, ktoré ma nikdy nesklamali a s ktorými som nadmieru spokojná, pretože môžu konkurovať aj drahším značkám kozmetiky. Tentokrát som sa "pozrela na zúbok" paletke očných tieňov Quadro v odtieni Radiant plum, laku na nechty Intense Shine Passionate red a novinke - rozjasňujúcej podkladovej báze Giordani Gold. :)

Giordani Gold - paletka očných tieňov Quadro Radiant Plum (strana 102, kód 32077, 19,90€)
Táto paletka je aj napriek vyššej cene jedna z mojich najobľúbenejších čo sa týka Oriflame kozmetiky. Už vlastním jednu v odtieni Divine brown, ktorú používam pravidelne a nikdy ma nesklamala, a rovnako to bolo aj s touto v ružovo fialkových odtieňoch Radiant plum. Obsahuje 4 tiene skvelo navrhnuté na vytvorenie dokonalého líčenia. Či už použijete jeden, dva alebo tri tiene z paletky, nemusíte sa obávať nejakých skokov, pretože farby na seba pekne naväzujú. Ich pigmentácia je skvelá!!!, neprášia, na viečku držia po celý deň, dokonca aj keď sa vám viečko počas dňa mastí, tak vám nevytvoria jednu nepeknú čiaru. Pre mňa je táto paletka top z pomedzi Oriflame paletiek a jednoznačne ju odporúčam všade kde sa rozpráva o kozmetike. :)

Giordani Gold - lak na nechty Intense Shine Passionate red (strana 103, kód 32072, 8ml, 5,99€)
Keď som na začiatku písala, že ma produkty GG ešte nikdy nesklamali, tak pri tomto laku to také maličké sklamanie bohužiaľ bolo. Čo sa týka lesku a výdrže tak je super, avšak treba ho určite naniesť v minimálne dvoch vrstvách, pretože je veľmi riedky a až taký vodový. Pri aplikácii sa mi zlieval rýchlo dolu, na niektorých miestach mi zanechal zase silnejšie miesta s väčším množstvom farby a jednoducho nešiel naniesť pekne rovnomerne. Preto odporúčam naniesť naozaj jemnú vrstvu, a potom ešte ďalšiu, prípadne aj ďalšie dve. A to mne sa teda veľmi nechce, čakať kým všetko zaschne, keďže si väčšinou dávam aj podkladový lak aj nadlak. :D Takže kým mi uschlo 5 vrstiev laku, tak si viete predstaviť aká som bola "nadšená". :D Plusom je ale aspoň výsledný efekt, ktorý je naozaj lesklý, má aj slušnú výdrž, pretože zatiaľ sa mi neobíja, i keď pri určitom svetle vidím, že niekde je laku viac a niekde skoro presvitá. Prijala by som hustejšiu konzistenciu, tak si ho asi nechám otvorený 2-3 dni nech stuhne trošku. :D

Giordani Gold - rozjasňujúca podkladová báza (strana 97, kód 33300, 30ml, 9,99€)
Táto podkladová báza, alebo skôr by som to nazvala sérum je skvelá. :) Poslednú dobu sa mi veľmi páči efekt takej rozjasnenej lesklej pleti, ktorá vyzerá zdravo a sviežo, a presne to táto báza zabezpečuje. :) Obsahuje ružové a zlaté mikročiastočky, ktoré odrážajú svetlo a tak ak ju napríklad zmiešate so svojim pleťovým krémom, alebo použijete ako podklad pred krycím krémom, vytvoríte si naozaj rozžiarenú pleť. Potom by som však už neodporúčala používať priveľa bronzeru, highlighteru alebo podobných trblietok, aby ste to neprehnali. Táto báza je podľa mňa vhodná v dni, kedy sa chcete nalíčiť len prirodzene a jemne, a možno keď máte unavenú pleť, ktorú chcete "prebudiť". :) Inak páči sa mi veľmi balenie, ktoré je kvalitné, sklenené s pumpičkou na hygienickú aplikáciu. A aby som nezabudla, čo je už dôležité aj pre mňa, keďže nie som najmladšia :D, báza obsahuje kyselinu hyalurónovú a výťažok z bieleho čaju. :)

DOPLNKY

NOVINKA Limitovaná edícia - Kabelka Disguise (strana 7, kód 29777, 24,99€)
K bláznivej kolekcii dekoratívky The ONE, o ktorej som písala na začiatku článku, patrí aj táto naozaj netradičná kabelka Disguise. :) Hneď ako som ju uvidela v katalógu, tak som vedela, že si ju musím vybrať a napísať vám o nej. Je to maličká cross body kabelka s nastaviteľnou dĺžkou ramena, je z čiernej kože, ktorá je pomaľovaná naozaj originálne, pretože napríklad zospodu má nakreslený zips, vpredu obdĺžniky a celá na mňa pôsobí tak šialene, v dobrom zmysle. :) Zamilovala som si ju na prvý pohľad, pretože ozvláštni každý outfit, napríklad aj keď budete celá v čiernom, tak pekne vynikne, pretože vnútro a lemy má ružovo-červené. Napriek tomu, že je menšia, zmestíte do nej to najpotrebnejšie bez problémov. :) Za túto kabelku dávam palec hore pre Oriflame, pretože ma opäť prekvapili. :)

NOVINKA Limitovaná edícia - náušnice Noble (strana 16, kód 29716, 7,99€)
Svoj bežný deň si neviem predstaviť bez náušníc. Ak by som niekedy išla do ulíc bez nich, cítila by som sa ako nahá. No paradoxne nosím vždy iba malé ďobky alebo kamienky, ktoré nijak nevisia. Keď som však uvidela v katalógu tieto náušnice Noble, veľmi sa mi zapáčili tým, že i keď sú visiace, tak stále pôsobia prirodzene a nenápadne, aj vďaka neutrálnym farbám. Kombinovať sa dajú ku každému outfitu, neprekážajú mi pri nosení, i keď poviem vám pikošku: Keď som si skúšala oblečenie v skúšobnej kabínke, tak som si nevšimla, že sa mi otočila a bola nie zvisle, ale vodorovne. Neviem ako dlho som tak chodila, ale všimla som si to až vtedy, keď som si išla upraviť vlasy a zistila som, že náušnica je otočená. :D Takže dávajte si pozor, pretože aj tak dokáže držať. :D Oceňujem, že každá bižutéria Oriflame príde v malinkom čiernom vrecku, takže sa vám nezničí medzi ostatnými. :)

Dóza na vatové tampóny (strana 38, kód 9522, 3,49€)
Vatové tampóny sú produkt, ktorý kupujem veľmi často. Používam ich pri každom odlíčení samozrejme, ale napríklad aj pri aplikácii tonika, alebo na dočistenie pleti po maskách, odlakovanie nechtov a podobne. Vždy som ich mávala uložené iba v balení, v ktorom ich kúpite, pretože aj to je navrhnuté tak pekne prakticky, avšak už dlhšie som pozerala po nejakej nádobke, kde by som ich mohla mať uložené a ostatné by som dala mimo a podľa potreby ich dopĺňala. Preto som si vybrala z katalógu Oriflame túto šikovnú dózu na vatové tampóny, ktorá je plastová, priehľadná, zvrchu sa naplní a zdola má malý otvor na vyberanie. :) Naozaj šikovne vymyslené, i keď odporúčam ju napĺňať tampónik po tampóniku, pretože tak sa medzi nimi vytvorí priestor a pôjdu vám ľahšie vybrať. Ja napríklad nepoužívam ten dolný otvor, ale zvrchu si dózu otvorím a tak tampón vyberiem. Je to na vás, každopádne takúto dózu považujem sa super pri organizovaní kozmetiky. :)

Čo na záver z katalógu 15/2017 odporúčam?
Rozhodne novú kolekciu dekoratívky The ONE, hlavne paletku očných tieňov, ktorá je na výber naozaj pre každého, Giordani Gold paletku Quadro všetkými desiatimi, a doplnky najmä kabelku Disguise. :)

Ktoré produkty z Oriflame katalógu 15-2017 vás zaujali? :) A čo poviete na novú kolekciu The One v odvážnych farbách? Trúfli by ste si? :)

Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 

*Veronika

8 komentárov:

 1. novy oriflame som ešte nevidela ale celkom pekne veci aj tie naušnice sú veľmi pekné:) ten obal na odličovacie tampony (tiež ich neustále používam) som už veľa krat obzerala že by sa mi zišiel ale pováčšina tamponikov má na zavesenie šnurku a zo spodu sa dobre vyťahujú takže som si to rozmyslela:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj, ak by si mala zaujem dozvediet sa viac o oriflame, tak mi nevahaj napisat :-)

   Odstrániť
 2. Pekný článok :) Ja sa priznám, že značku Oriflame poznám málo. Vyskúšala som jedine hojivý zázrak (ak sa tak volá), krém na ruky a to je asi fakt všetko. Počula som ale dobré ohlasy na radu dekoratívky Giordani Gold :) Z týchto noviniek sa mi páči podkladová báza a prispôsobivý balzam na pery :)
  BeautyByLenka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj, ak by si mala zaujem dozvediet sa viac o oriflame, tak mi nevahaj napisat :-)

   Odstrániť
 3. Moc se mi líbí první paletka The One a přizpůsobivý balzám, má moc pěkný výsledný odstín. A také mě zaujaly naušničky, ty jsou teď na podzim ideální.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Organizér na tampóniky je super, mňa veľmi zaujali najmä tie očné tiene a lak na nechty, je krásny!!
  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Teda spousta věcí vypadá moc hezky. Ten balzám je hezký! Musím se podívat i do katalogu, co tu máme my, naštěstí to nebude až takový problém, mamka Oriflame prodává :D :)

  OdpovedaťOdstrániť