pondelok 25. septembra 2017

EVENT: Sú nové priestory Oriflame Slovensko najkrajšie v Európe? :)

Ahojte :)

Ak ma sledujete aj na mojom Instagrame, tak ste možno postrehli, že som sa minulý týždeň v stredu zúčastnila "Slávnostného otvorenia nových priestorov Oriflame Slovensko", na ktoré som bola pozvaná vďaka našej skvelej spolupráci  s touto kozmetikou, ktorá patrí do tých mojich top spoluprác. Niežeby som si ostatné spolupráce nevážila, avšak Oriflame v mojich očiach urobil asi najväčší posun, a bežný katalógový predaj povýšil na naozaj vysokú  úroveň, o čom sa môžete každé 3 týždne presviedčať aj samé, pri čítaní článkov o produktoch z nových kampaní. Či už ide o balenia, samotné produkty, nápad, zameranie na mladšie generácie a to najdôležitejšie - kvalitu  produktov, Oriflame sa pre mňa postupne stal veľmi obľúbenou  kozmetikou, ktorú používam každodenne niekoľko krát v rôznych formách. Preto si eventy akým bolo toto veľmi vážim, a rada sa ich zúčastňujem, pretože sa vždy rada stretnem a osobne prehodím pár slov s ľudmi, ktorí stoja za celým Oriflame na Slovensku.


Stretnutie sa konalo v spomínaných nových priestoroch na Staromestskej  ulici v Bratislave, v novej modernej budove UNIQ hneď na prízemí, takže už z ulice ho určite uvidíte. Priestory sú nové, moderné a úzko spojené s prírodou, keďže sú v interiéri použité materiály ako drevo, mach či iné rastliny. Musím povedať, že som sa v novom Oriflame cítila veľmi príjemne, postupne som objavovala každý detail a každé zákutie tohto priestoru.

  
Pri príchode ma milo privítala Miška z marketingu, vzala som si uvítací welcome drink v podobe šumivého vínka, odložila si veci a začala sa kochať novými priestormi. Zo začiatku, keď v miestnosti nebolo ešte veľa ľudí, tak som si stihla všetko pofotiť, a dobre som spravila, pretože toto bola oslava ako sa patrí s naozaj množstvom priaznivcov spolupracujúcich s kozmetikou Oriflame. Nechýbala ani tvár Oriflame Slovensko - Barbora Švidraňová, ktorá nás potešila aj pesničkami, taktiež vizážistka Lussi, generálny riaditeľ Jonas Haggqvist a mnoho ďalších. Celým stretnutím nás sprevádzal skvelý klavirista  Matúš Ferko, ktorého som počula prvýkrát, ale aj s kolegynkami blogerkami sme sa zhodli, že hral naozaj skvelo! Poprosím Oriflame aj nabudúce  zavolajte tohto šikovného pána. :) Keď spomínam blogerky, veľmi sa teším, že som si túto akciu mohla užiť spolu s Hankou a Nikou, ktoré boli skvelé parťáčky a už sa teším, kedy ich uvidím opäť na podobnej akcii. :) Ďakujem baby :*


 Popri stenách v celých nových Oriflame priestoroch sú rozmiestnené produkty  zo stálej ponuky, ale aj novinky, ktoré si máte možnosť vyskúšať, nechať sa nalíčiť, poradiť, dokonca si hneď objednať a vyzdvihnúť  si priamo svoju objednávku v servisnom bode. V podstate je toto taký priestor "all in one", miestečko krásy Oriflame. :) Ja som sa zamerala hlavne na nové produkty z 15.katalógu, ktoré sú naozaj pecka, a už teraz vám prezradím, že pôjde o niečo naozaj nečakané  a máte sa na čo tešiť! :)


A čo by to bolo za event bez skvelého občerstvenia. :) Musím povedať, že Oriflame si nás teda krásne pohostil, pretože na nás čakal plný stôl dobrôt od výmyslu sveta, od slaného,sladkého, ovocia, zeleniny, šalátov, koláčikov - úžasných muffinov  s presnými produktami Oriflame z marcipánu!, až po nealko a kávičku. Naozaj musím vyzdvihnúť detaily, ktoré na mňa osobne veľmi príjemne zapôsobili, či už išlo o spomínané muffinky, alebo medovníčky  s červenými perami a nápisom, ktoré sme dostali ako darček, až po detaily v samotných priestoroch. Bola som unesená! :) 


Keď spomínam tie detaily, tak asi najoriginálnejším nápadom bolo toto logo  Oriflame, ktoré môžete vidieť aj na úvodnej fotke, ktoré okrem toho, že bolo naozaj dokonalé, tak slúžilo aj na napísanie akéhokoľvek odkazu  pre Oriflame. A tak sme neváhali, a s Hankou a Nikou sme popriali veľa úspechov  za tú našu blogerskú stranu. :) Milý nápad, čo poviete? :)


Na záver sme si odniesli domov okrem skvelého pocitu ešte balíček  kozmetiky, ktorý obsahoval informácie k stretnutiu a novým priestorom, šampón, sprchový krém a viacúčelový krém z novej rady Loving Care, o ktorej si budete môcť prečítať už tento týždeň na mojom blogu, a nesmrteľné "vajíčko" - hojivý zázrak Tender Care + spomínaný krásne zdobený medovníček, ktorý je aj škoda zjesť a nechám si ho na pamiatku. :)

Týmto ďakujem veľmi pekne Oriflame Slovensko  za pozvanie na tento krásny event, Hanke a Nike za skvelú spoločnosť, a prajem Oriflame veľa spokojných  fanúšičiek ich kozmetiky, minimálne takých akou som ja. :) 

Pôjdete sa pozrieť do nových priestorov Oriflame? Alebo máte už prvú návštevu za sebou? Ako sa Vám nové priestory páčia? :)


 Ak ste sa ešte neprihlásili na odber, určite tak urobte, aby Vám nič neuniklo, napravo na blogu v sekcii "ODBER BLOGU", tlačidlom "Sledovať" :), alebo na mojej FB stránke, alebo Instagrame. :)  
   
Majte sa krásne! :)  
 
*Veronika

7 komentárov:

 1. Prostory jsou krásné. Nic překombinovaného, působí příjemně a profesionálně :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Musela to byť neskutočná akcia :) Majú to tam naozaj krásne, mňa však najviac upútalo to skvelo vyzerajúce a rozkošné občerstvenie, haha

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vse působí tak překrásně! A to jídlo? Mňam :D

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nové priestory majú veľmi pekné :) A tie detaily na občerstevní sú úžasnéé! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super post ☆
  https://kraljicadrameblog.wordpress.com/2017/09/30/peremo-ves/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musím říct, že ty prostory jsou vážně krásné.

  OdpovedaťOdstrániť